Nie użyte modele w Mafii

Tommy z kaskiem i googlami miał zapewne być do tego aby jeżdzić motorem bo jest ukryty w mafii.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Paul13Paul13 napisał(a):
Tommy z kaskiem i googlami miał zapewne być do tego aby jeżdzić motorem bo jest ukryty w mafii.

Dobra teoria ;-) .Jeszcze jest chyba jeden model nazywa sie chyba "Tommyhighblood"(sprawdze nazwe jak wróce domu ,bo jestem u babci).Model jest prawdopodobnie z przerywnika bo jest dobrze wykonany(wypukłe oczy).Jest to Tommy w marynarce i ma plame krwi w okolicach lewego barku.Na początku myślałem że to z "Śmierć sztuki-Sam"kiedy to Sam wyskakuje zza rogu strzela i Tom pada na ziemie i trzyma się lewego barku,ale przechodziłem pare razy zakończenie i nic tam nie zauważyłem.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Ja znam taki jeden model, który jest związany z Sarą. Nie pamiętam już, jak się zwie, ale to sarah1obl albo sarah1
Jeden z nich jest używany np.: w scence, gdzie wygrywamy wyścig i ta nasza bohaterka rozmawia z Michelle. Ta druga, tym razem naga, raczej nigdzie nie występuje. Różnicą w modelach Sarah1 i Sarah2 jest trochę inna twarz (zwłaszcza oczy).
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Paul13Paul13 napisał(a):
Tommy z kaskiem i googlami miał zapewne być do tego aby jeżdzić motorem bo jest ukryty w mafii.


A to nie jest ten model Tommy'ego z wyścigu? Wątpię żeby w grze miał być motor (sami twórcy nigdy czegoś takiego nie ogłosili).
Co do Sary i jej "drugiego modelu" to dodam, że jest ona bardzo podobna do tej z wersji Beta.
to nie jest ten model pisałem o tym też tylko post zniknął..
ale skoro jest model motolcykla to było coś w planach widocznie nie zdążyli zrobić z fizyką jazdy....dodali kosz do motocykla i tak to to nic nie dało fizyka była zła.. i został .w którymś modzie jest ten motocykl i siedzimy w koszu a Tommy w kasku i gogglach obok .Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Podejrzewam, że tym motorkiem jeździ się jak samochodem. Wątpię żeby komuś udało się tak zmodyfikować grę żeby motor nie zachowywał się jak samochód. Zresztą silnik Mafii jest naprawdę świetny jeśli chodzi o modyfikacje świata - niestety z fizyką gorzej.
Problemowicz napisał(a):
Ja znam taki jeden model, który jest związany z Sarą. Nie pamiętam już, jak się zwie, ale to sarah1obl albo sarah1
Jeden z nich jest używany np.: w scence, gdzie wygrywamy wyścig i ta nasza bohaterka rozmawia z Michelle. Ta druga, tym razem naga, raczej nigdzie nie występuje. Różnicą w modelach Sarah1 i Sarah2 jest trochę inna twarz (zwłaszcza oczy).


Użyte są modele nagich Michelle i Sarah:
misja "Sarah"(Sarah w łóżku) oraz "Dziwka"(Michelle w wannie)
Ladro, nie rozumiesz mnie chyba. Nic nie pisałem o nagiej Michelle :mrgreen: (tylko o "ubranej") Pisałem, że są tak jakby dwa modele nagich Sarah, które różnią się inną twarzą.
Jedna jest używana, druga nie.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz napisał(a):
ta druga, tym razem naga

Ja rozumiem że jedna jest naga a druga nie, a Michelle sama się nawinęła tak jakoś... :-D
Cześć!Mogę wiedzieć jakim programem przeglądacie modele.Chętnie sam bym poszukał czegoś ciekawego. :-D
Obrazek
Problemowicz napisał(a):
Ta druga, tym razem naga, raczej nigdzie nie występuje. Różnicą w modelach Sarah1 i Sarah2 jest trochę inna twarz (zwłaszcza oczy).


A skoro to inna twarz to to nie jest Michelle? :-F
Model sie możę nazywać nawet TommyAngelo a to może być coś innego ;-)
Ale dopóki nie zobaczymy screenów (lub na własne oczy) tych modeli to nigdy się nie dowiemy.
Parametry mafii (w razie problemów):
1.0 z Sold Out Software (kupione na Allegro)
mody: MafiaCon

Parametry komputera:
Windows 7 Home Premium Service Pack 1 x64
Intel Core i5 2-rdzeniowy 3.2 GHZ
RAM: 4 GB
karta graficzna: ATI Radeon HD 5570
Kolego Pierwsza ,lub druga (jak,kto woli) zasada na tym forum - unikać odkopów. Patrz na daty poprzednich postów.
Obrazek
@up temat jest nie zamknięty wiec można "odkopać" jeśli ktoś coś znalazł lub wymyślił. Pierwsza lub drugą zasadą jest zgłaszanie postów....a nie pisanie zbędnych upomnień każdemu nowemu. (chyba że na PW)
Co do dwóch twarzy oto screen. Widać różnice? ;-)

Problemowicz napisał(a):
Różnicą w modelach Sarah1 i Sarah2 jest trochę inna twarz (zwłaszcza oczy).

Dodam że tekstura twarzy jest ta sama w dwóch modelach. Widać nie wielkie różnicę ponieważ sarah2 jest bardziej szczegółowa, model ma więcej face'ów. To tak jakbyśmy nałożyli twarz Tommego na model Sama lub Paula -nie będzie to ten sam Tommy,będzie go tylko przypominał.

Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mogłem się pomylić, nie widziałem tych modeli na oczy. Zmyliło mnie zdanie, że "ich twarze się różnią"

Naga Sara mogła być użyta w trailerowym filmiku Mafii. Tommy (również nagi) leży w łóżku właśnie z Sarą i pali papierosa. Tylko że nie pamiętam, który to był i czy w ogóle to był trailer :-/
Parametry mafii (w razie problemów):
1.0 z Sold Out Software (kupione na Allegro)
mody: MafiaCon

Parametry komputera:
Windows 7 Home Premium Service Pack 1 x64
Intel Core i5 2-rdzeniowy 3.2 GHZ
RAM: 4 GB
karta graficzna: ATI Radeon HD 5570
To nie był trailer (pol. zwiastun). To była zwykła romantyczna cutscenka z misji "Sarah".
Poza tym myśle ,że robi się mały off-topic więc może spójżmy jeszcze raz na tytuł tematu i podajmy informacje
zgodne z nim bo te oba modele Sary zostały użyte w Mafii.
Obrazek