Nie uruchamiają się instalatory programów torrent [winvista]

Jak w temacie, komputer dziewczyny nie uruchamia instalatorów ani BitTorrenta ani uTorrenta. Wszystko ściąga ładnie, ale potem jak chce otworzyć plik by zainstalować program to nic się nie dzieje. Format nie wchodzi w grę (tak, właśnie po to potrzebuje torrenta ;-) ).

System vista, zaśmiecony jak cholera, na dysku C gigabajt wolnego miejsca. Reszta partycji prawie czysta.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
1. CCleaner - pliki i rejestr (tutaj do skutku, aż będzie zero błędów).
2. Skan Malwarebytes Anti-Malware.
3. Skan Hitman Pro.
Czy zawartości dysku C nie można zgrać na inny? Dysk C jest chyba dyskiem systemowym (tj. domyślnym, głównym), więc jego zapchanie nie jest zbyt dobrym pomysłem.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Możesz, tylko wtedy jest szansa, że zgrają się ewentualne wirusy.
No to dlatego powstał super program Combofix. Darmowy, usuwa wszystkie wirusy jakie napotka na swojej drodze. Jedyne co trzeba zrobić to po prostu uruchomić.


Link do programu - http://www.combofix.pl/


"ComboFix jest darmowym programam umożliwiającym naprawę zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem komputerów. Po uruchomieniu programu i doinstalowaniu potrzebnych komponentów przeprowadzane jest skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, trojanów, rootkitów, spyware'u i innego złośliwego oprogramowania. Po przeskanowaniu systemu i usunięciu znalezionych zagrożeń, program wyświetla dziennik (log) z przeprowadzonych operacji."
Obrazek
Combofixa używa się w ostateczności, jeśli nie zachodzi taka potrzeba, nie należy z niego korzystać, może uszkodzić Ci system są inne tego typu programy, np. Malwerebytes, jak zaproponował Ci Maf. Przeskanuj nim system i podziel się z nami wynikami.
Tak jak Sergio proponuję wstrzymać się z użyciem ComboFixa.
Nie rozumiem dlaczego tak się boicie użyć Combosa, owszem to silny program ale Ja go używałem od czasu do czasu (przed reinstalacją) i komputer świetnie chodził.
Obrazek
Tu masz dokładnie wszystko wytłumaczone:
http://gameplay.pl/news.asp?ID=85285
Spróbujemy. Dzięki Wam. Będę monitorował sprawę na bieżąco.

UPDATE: System odmulił, ale nadal nie uruchamia tych instalatorów.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Wszystko ściąga ładnie, ale potem jak chce otworzyć plik by zainstalować program to nic się nie dzieje.

Nie za bardzo zrozumiałem. "Ściąga ładnie" co - instalator BitTorrenta/uTorrenta, czy to co przez nie pobierasz?
Ściąga mi plik z neta, więc nie ma problemów z połączeniem, nie ma szans by wyskakiwały błędy pobierania itp. O to mi chodzi.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)