Nie możliwe,staje się możliwe,czyli jak "ujeżdżać"Corda 812.

..Cabriolet.Prosty trik.Ustawiamy co tam chcemy w ustawieniach FR,a więc czas na autko!Otóż musimy nakierować myszką( :!: konieczne:!: ),Po wybraniu menu Corda(bądź Thora)nie ruszamy myszką :!: .Powinniśmy mieć podkreślone na czerwono nie dostępną ,pierwszą nazwę.Klikamy enter i mamy autko.To cała filozofia.




Pozwalam na kopiowanie na inne fora ale z podpisem autora
Obrazek
Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, masz na myśli możliwość wyboru Thora 812 Cabriolet do przejażdżki w Free Ride. Ja zawsze robiłem w "Śmierci Sztuki" misję dla Lucasa i zawsze mi się ono odblokowywało bez zbędnego kombinowania.

@DOWN: A czy ja coś mówię? Podał ciekawostkę i git.
No tylko, że jemu może nie chce się dochodzić do ostatniej misji i zapodał ten trick ;-) .
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Hmm,ciekawe ,po przejsciu dokłaadnie całej gry nadal go nie było
Obrazek
Był, był. W ostatniej misji po wyjściu z domu Pauliego, udaj się do Lucasa. Da ci zadanie, a później powie jak zdobyć Thora 812.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Z tym Thorem 812 jest trochę dziwnie, jeśli zrobimy misję od Lucasa to nie odblokuje nam się automatycznie to auto. Można zauważyć, iż jest to jedyna misja od Lucasa która nie daje nam auta z wyprzedzeniem, tylko już można go znaleźć w tej misji, a zadanie od Lucasa pozwala ukraść takowe auta (Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe, chodzi o to, że zwykle Lucas daje nam auto które będzie dostępne dopiero w późniejszych misjach, a w tej misji już jeździ sporo Thorów 812)
My jednak MUSIMY ukraść auto z bazaru Chinatown, a następnie tym samym Thorem dojechać do Galerii. Dopiero wtedy auto odblokowuje nam się.
A czy ktoś wie jak zdobyć Caesar 8C 2300 Racing ?
Jak go zdobyć? W Jeździe ekstremalnej jest misja , gdzie trzeba poprzestawiać wyścigówki. Kojarzysz? Tym samochodem zjeżdżasz z ciężarówki zaraz po otrzymaniu zadania. Musisz nim pojechać na plac za barem Salierego i parkujesz go pod tym daszkiem gdzie Ralph uczy Tommiego otwierać samochody. Czekasz aż skończy się czas na wykonanie tego zadania i proszę samochód odblokowany , tylko , że zadanie jest oczywiście nie wykonane , ale to już drobnostka.
Salieri Cię dorwie
Taki może mały odkop, ale da się zrobic tę sztuczkę z Lassiterem V16 Fordor. Wystarczy że mamy odblokowanego jakiegoś innego Lassitera i nic nie zmieniamy po wejściu do wyboru samochodu tej marki. :) Jeżeli Byśmy chcieli zapisac autko na stałe, wystarczy podjechac pod Bar Salieriego (We freeride) i zapukac do drzwi (nawet jeżeli nie mamy kasy) . Auto będzie czekało żeby je wybrac. :D
Podobnie można zrobić z wrightem fordorem nawet wtedy gdy nie przeszliśmy żadnych misji a do dyspozycji mamy tylko bolty ace i bolty model B . Podczas Swobodnej Jazdy trzeba gangsterom zabrać ich samochód , ale Wrighta oczywiście i zapisać grę w Barze Salierego. Natychmiast będziemy mogli wybrać sobie wrighta fordora.
Salieri Cię dorwie