Nie działają kody do gry

Mam taki problem kupiłem grę mafię 2 z dodatkami i nie działają kody do tej gry po naciśnięciu ~ nie pojawia się konsola również nie działają kody takie jak boxer wpisywane w równym tęmpie.
Po pierwsze: po co ci kody?
Po drugie: w mafii II nie ma konsoli
Po trzecie: kody typu boxer, municak, lub parnik są do pierwszej mafii. (Może dział pomyliłeś) (Co prawda te kody pojawiają się jako kody do mafii II, ale to bzdura jakich mało.)
Po czwarte: konsole można odblokować za pomocą programu. Z tego, co pamiętam, to nazywa się Development Console
Po piąte: jak już koniecznie ułatwić sobie przejście najłatwiejszej gry świata, bo taką wg. mnie jest Mafia II, to pobierz sobie jakiś trainer.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
tomi napisał(a):
kupiłem

Może chciałeś napisać "Pobrałem z torrentów".
Kody do Mafii II to bzdura, nigdy ich nie było, są jedynie trainery.
Chcesz kodów do tak łatwej gry w której nosisz arsenał całej armii US, a osłon jest wszędzie od cholery? PocoNaco?!
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
BorgNine napisał(a):
Może chciałeś napisać "Pobrałem z torrentów".

No właśnie-Tomi, jesteś nowy, i może się nie dopatrzyłeś, że żeby prosić o pomoc ws. Mafii II, musisz podać login steam. Jest to potwierdzenie,że gra nie pochodzi z pirackiego źródła.

BorgNine-Nie zarzucaj mu piractwa, bo nie wiesz, czy nabył grę nielegalnie, czy też legalnie. Zarejestrował się 2 godziny temu, może nie doczytał, że trzeba podać login do steam.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hahaha, normalnie z Was nie mogę. Nie będę wymieniać co mnie tak rozbawiło, ale z Was wszystkich.

tak w ogóle
Tommy Gun napisał(a):
[...] jak już koniecznie ułatwić sobie przejście najłatwiejszej gry świata, bo taką wg. mnie jest Mafia II, to pobierz sobie jakiś trainer.


Może po prostu chciał się pobawić, a grę miał dawno ukończoną :-|
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Może po prostu chciał się pobawić, a grę miał dawno ukończoną :-|

Może i tak być. Poleciłem mu trainer. Linka nie dałem, bo wersji gry nie znam.
ps. Tomi-nie miej mi za złe, że tak w pierwszym poście naskoczyłem. Po prostu zdziwiłem się, że ktoś jeszcze nie wie, że kodów do mafii II nie ma. Taki już jestem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Żeby wam udowodnić, że tą grę kupiłem to mój login do steama to tomi00012, a chciałem kody bo jestem w przedostatniej misji gdzie w jednym momencie jest trudno.
Widocznie gra nie jest dla Ciebie, jak tam jest trudno ;-) Za parę lat będziesz się śmiał, że kiedyś nie mogłeś tego przejść, na wszystko są sposoby.

Zawiodłem się na Tobie, jednak chcesz popsuć sobie grę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Może zadam trochę głupię pytanie, ale jestem w misji gdzie trzeba uzbierać 27.500 $ dla Brono i są podpowiedzi, że trzeba bar obrabować, ale jak już jestem w tym barze to nie mogę używać broni.
Sklepy z bronią i ciuchami, nie bary.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Znowu offtopic.
Wszystko można obrabować... Bary też, ale nie te mafijne, związane z fabułą. Tj. Freedy's, Sokół Maltański i Mona Lisa.
Jako podpowiedź dodam, że bardziej opłacalne jest w tym momencie złomowisko.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A nie lepiej w rozdziale wcześniej posprzedawać samochody Derekowi?
Oto lista aut, które on kupuje:

Lassiter (oba modele)
Shubert Frigate
Smith Thunderbolt
Berkley Kingfisher
Ascot Bailey
ISW 508 (spawnowane tylko w Hillwood)
Walker Rocket

Może i się trochę nabiegasz, ale wszystko lepsze od cheatowania.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi


Co do ISW to przynajmniej w DLC spawnuje się też w innych częściach miasta, czasami go mijam, a Hillwood odwiedzam raz na rok tylko przy okazji misji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Przecież Dereck chyba już nie żyje

Napisałem ''W rozdziale wcześniej'', czyli w 13. Wtedy Derek jeszcze żyje.

DonMateo07PL napisał(a):
Co do ISW to przynajmniej w DLC spawnuje się też w innych częściach miasta, czasami go mijam, a Hillwood odwiedzam raz na rok tylko przy okazji misji.

W DLC tak, ale bez niego tylko w Hillwood.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi