Nie działa żaden mod

Miał ktoś coś takiego? Przed reinstalacją systemu wszystko działało. Po reinstalacji, nie działa mi żaden mod. Nawet najprostszy na zmianę nazw aut. Mam win 8.1 Pro. Zmiana systemu nie wchodzi w grę.
A skopiowałeś do folderu z grą plik RW_data.dll?
Przekopiowałem cały folder z grą na świeżą instalację. Do tej pory działało. Potem próbowałem pojedyncze mody na czystą instalację. M.in. SnowMod, który ma własny instalator (więc ten plik raczej nie jest potrzebny w tym przypadku). I nic.
Przerobiony rw_data.dll zawsze jest potrzebny, a nie zawsze jest dostarczany razem z modem. A wygląda na to, że masz oryginalny i czyta oryginalne pliki gry, a nie te skopiowane. Dla pewności ściągnij program MafiaDataXTractroc wklej do folderu z grą i uruchom. Program powinien zapytać się czy zamienić oryginalny plik na co się zgadzasz(Albo musisz wybrać by coś wypakował np sounds i wtedy zamieni). Jeśli masz grę z kolekcji klasyki ściągnij patcha 1.0 bo większość modów dedykowana jest do tej wersji gry (mafiadataxtractor też chyba tylko działa ma wersji 1.0) Jeśli nic z tego nie pomoże pozostaje Ci pobawienie się z konfiguracją gry - to które włącza się przy pierwszym uruchomieniu - np. wyłącz True Colour w jakości tekstur włączyć skompresowane to drugie true colour też wyłącz itd. W plikach Read me powinny być dołączone uwagi jeśli te ustawienia należy zmienić, ale nie każdy taki plik dołącza więc pozostaje pobawić się samemu). Ktoś też chyba wspominał, że nie działaja mu mody jak nie uruchomił gry jako administrator. Więcej pomysłów nie mam
Dobra, nieważne. Dzięki za pomoc, ale problem rozwiązany. W sumie nie wiem co mnie do tego pchnęło. Wystarczyło ściągnąć cracka (Tak. CRACKA!), aby mody zaczęły działać. Wersja gry to oczywiście 1.2.
cron