Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Nick osoby wyżej kojarzy mi się z...

Słowo 'górnik' kojarzy mi się ze starym niedorozwiniętym cepem (tak teraz wygląda przemysł wydobywczy, purtroppo), ale sam Górnik z tym jego avkiem i łopatami kojarzy mi się z odkopami.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
To może bardzo oczywiste ale kojarzy mi się tylko z piekłem , ale też z 6 klasą podstawówki kiedy omawiałem mity :mrgreen:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Po prostu z foką :-D
Obrazek They never fight alone...
Z Kamilem w rozmiarach XIN :mrgreen:
Obrazek
Z tym małym polskim samochodzikiem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Z Grecją :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ze starym Donem mafijnym Mateuszem
Obrazek
Z mikserem :shock:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Z szefem polskiej mafii który ma na imię bądź nazwisko Mateo.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Z takim upierdliwym gościem, który wiecznie ma problem (nie jest to broń boże ocena użytkownika!)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
z piekłem
Obrazek They never fight alone...
Z syropem na kaszel :0 Ale nie wiem czemu. Tak jakoś dobrze by brzmiało... "Ból gardła? Weź Kamiloxin!" xD
Z KGB, albo innym CBA

@DOWN: Pies nazywa się Cerber (gr. Kerberos)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Z takim upierdliwym gościem, który wiecznie ma problem (nie jest to broń boże ocena użytkownika!)

Jak miałem ogromny problem z Mafią z KK (pomarańczową), bo za żadne skarby mi nie odpalała, dlatego taki nick ze względu na sytuacje w tamtym czasie :-) Ale ludzie maja większe problemy.
Nick Twój kojarzy mi się z trójgłowym psem, który towarzyszy Hadesowi.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Z mitologią
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron