Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Nick osoby wyżej kojarzy mi się z...

XtravaganZa - wo! Ciężko napisać :mrgreen: A kojarzy mi się z afrykaninem (może przez ten avek).
@UP Chyba na pewno ;-)

Mnie Rnaki się kojarzy z nerkami (Rneki - Nerki)
Obrazek
XtravaganZa kojarzy mi sie ze ekstrawagancją ;-)
Obrazek
XtravaganZa - z ekstrawagancja

Tommy Gun z Thompsonem

to strzelam, że Mafioso kojarzyłby się wam z Mafiozem :]

Nie spodziewam się po tych grach forumowych zbyt wiele ale wysilcie się trochę bardziej :p

CzarFace - kojarzy mi się z "Czarą" a idąc tym tropem dalej -> z jaskinią. A jak już z jaskinią, to tylko i wyłącznie wielką jaskinią w kształcie trupiej czachy, gdzie ukryty jest piracki skarb. A to już stare, dobre klocki lego. (< - I to jest końcowe skojarzenie ;) )
Obrazek
- M a f i a P B F -
TTG ma rację, wysilmy się! ;-)

TommyTheGun - Tommy z pistoletem, Tommy to po polsku Tomek, a więc Tomek z pistoletem, czyli ogólnie Thomas Angelo. Thomas Angelo = Tomasz Anioł. Tomasz Anioł kojarzy mi się z Michałem Aniołem, a on zaś z jego dziełem w tej kaplicy. A więc skojarzenie - dzieło w kaplicy Michała Anioła. Wow! Ale daleko poszedłem :mrgreen:
Rnaki kojarzy mi sie z językiem przyczepionym do ręcznika :-P
Obrazek
CzarFace kojarzy mi się z Czarną Twarzą. Czarna Twarz to murzyn, a murzyn to Afryka. Afryka kojarzy mi się z Mundialem w RPA - i to jest skojarzenie!
CzarFace - Mundial w RPA
Rnaki kojarzy mi się z rakiem, nie chorobą ale stawonogiem nie wiem dlaczego :mrgreen:
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Z Ojcem Chrzestnym i nazwą pizzy.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Z Tommy'm Angelo :mrgreen:
hmmm.. Rnaki, może z Rankiem, porankiem :-)
Riviera, albo Raven ( postać z Gwiezdnych Wojen)...ewentualnie grawerowaniem:)
Soldi kojarzy mi się z Soldierem , Żołnierzem :-D
reaver kojarzy mi się z rzeką może dlatego, że river to po angielsku rzeka :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Sollozzo, kojarzy mi się z kimś kto za dużo posolił :D
cron