Need for Speed World Hack

Nie popieram trainerów, ani innego typu "pomagaczy", ale w tym przypadku zrobię wyjątek.
Czy mógłby mi ktoś (najlepiej z zagranicy, chociaż pewnie mało tu takich) podesłać plik z tej strony: http://nfscheats.net/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=54? Polacy nie mogą tego pobrać.
Mój e-mail: [email protected].
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Kolego, ta strona to jakiś syf jest. Gdy kliknąłem na Obrazek, to mi kazali pobrać Webfetti coś tam żeby móc pobrać (przy czym był jakiś program który sprawdzał czy wykonałem komendę. Już raz się naciąłem na to Webfetti i wydaje mi się, że to jest jakiś spyware czy coś w tym stylu. W każdym bądź razie, zrobiłem to o co mnie prosili ale ten program kontrolujący wykonanie zadania nie zauważył tego. Nie wiem, spróbuj poszukać tego programu z innego źródła, bo to jest felerne.
Ja jeszcze poszukam, ale nie gwarantuję rezultatu ;-)

EDIT: Nieee no, cały ich serwis jest upaprany tymi wymaganiami Webfetti, które nie działają. Ja się w to nie będę bawił. Jak co, to TU coś jest ale to chyba jakiś skrypt. Sorry, ale ciule kombinują jak koń pod górę. Żeby to im jeszcze wychodziło, to wysłałbym Ci ten plik ale w takiej sytuacji nic nie poradzę.

EDIT2: Po skanowaniu Malwarebytes'em i BullGuardem wyszło mi 11 zainfekowanych plików/ registry keys. Na pewno pochodzą od tej strony, gdyż wcześniej wieczorem robiłem skan i było czysto. Najlepiej daj sobie z tym spokój, bo Ci się naprzykrzy :-/
Obrazek
Chyba każda strona z której próbowałem pobrać jakiś hack do tej gry była zawirusowana. Dzięki za info Xtra. Temat do zamknięcia.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Nie ma za co ;) Co do tych skryptów, co znalazłem - przydadzą się na coś?
Obrazek
Raczej nie bardzo, bo głównie chodzi mi o zdobycie punktów SpeedBoost ;-) .

EDIT: Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować stronę http://nfsworldhack.info? Wejdźcie w zakładkę "Download\NFS: World Hack", kliknijcie przy pliku "Download". Dalej nie umiem tego rozgryźć.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
cron