Najlepsze auto terenowe w grze

Pomysł na temat wziął się stąd, że czasem chciałem pojeździć polnymi drogami poza miastem i niektóre autka się po prostu blokowały na nierównościach. ;-)
Falconery, Lassitery oraz Silver Fletcher
Obrazek
A ja osobiście stoję przy tych... No... Jak one się nazywały? Te Bolty ciężarówki... Aha mam! Bolt Truck i jego bracia :->
Najlepszy jest Lassiter V16 police , nadaje się na każdą drogę.
Salieri Cię dorwie
Hmm.. Terenowe no to Lassiter V16 Fordor ! :-)
Moim zdaniem jest to Silver Fletcher i na drugim miejscu Lassister v16 Fordor
Obrazek
Sądzę, że najlepiej sprawują się Bolty 2 generacji (te z budą taką jak w misji "Rutynowe zadanie").
Ciężko powiedzieć. Terenowych aut w mafii to raczej nie ma... ale dobrze się sprawuje Lassiter V16 Roadster. A z prototypów to spoko jest mutagen. A z boltami jedyne co można zrobić to je niszczyć strażą pożarną :D
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Hot Rod na manualu i powinno być ok ;) ja jak mi się nudzi a chce zaszaleć to właśnie tym...
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Hmm, może Silver Fletcher, ale nie wiem, tylko tak przypuszczam, bo nigdy jeszcze nie jeździłem "w terenie" w Mafii. Generalnie w gierce nie ma żadnych samochodów przeznaczonych do tych celów ;-)
Obrazek They never fight alone...
Black Metalem przejchałem na ukos pod górę te krętą drogę do Oak Hill od strony Oak Wood :mrgreen:
Moim zdaniem samochodem najlepiej sprawującym się w terenie jest Lassiter V16 Fordor, no i może Silver Fletcher.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Moim zdaniem najlepsze auta w teren to Silver Fletcher i Lassiter V16 Fordor.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Merc. 500K. Poza miastem + tryb nocny. Klimat tamtych lat gwarantowany... można poczuć się w tym autku jak Don. ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron