Najciekawsze ciekawostki

Piszcie o najciekawszych,fajnych ciekawostkach w grze.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Robie se śmierć sztuki i jade po thora 812 i...tam wszystkie psy leżą zabite a drzwiczki są otwarte i leży kłódka. 8-)

// Post pod postem. Przeczytaj REGULAMIN - M.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Mi raz te psy jakoś w ogrodzeniu się zaklinowały :P
Wrzucam tu nie wiem czy trafiłem z tematem i działem ale to chyba ciekawostka gdy odprowadzamy Sarę do domu to widzimy zarys jakiś bloków których tam nie ma :
http://img11.imageshack.us/img11/8053/m ... 303966.png
http://img706.imageshack.us/img706/7786 ... 304095.png
http://img535.imageshack.us/img535/687/ ... 304176.png
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A co pojawi się po wpisaniu kodu CUMDAL? :-D
Blitz !
Geniuszu !:D
Budynki ale to ciekawe bo ich tam naprawde nie ma ;(
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hmm... po prostu mapa misji kończy się pewnie 2 ulice dalej, więc twórcom nie chciało się robić widoku na drugą wyspę, więc postawili budynki ;-)
Nie to, że nie chciało - optymalizacja ;-)
Ja dopisze jedną ciekawostkę. A raczej bug :)
Po wciśnięciu ESC i powrotu do gry, muzyka z "radia" się przewija ciut do przodu.
Więc sobie możemy przewijać wciskając szybko ESC aż do momentu który chcemy ;]
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier napisał(a):
Ja dopisze jedną ciekawostkę. A raczej bug :)
Po wciśnięciu ESC i powrotu do gry, muzyka z "radia" się przewija ciut do przodu.
Więc sobie możemy przewijać wciskając szybko ESC aż do momentu który chcemy ;]


Tak samo jest z muzyką w cut-scenkach. Sprawdzałam w misji "Śmierć sztuki". Potem od początku leciało.
Obrazek
Przy ładowaniu misji z Villą klikajcie cały czas prawy przycisk myszy (albo którykolwiek, który macie podłączony pod przycisk akcji). Po załadowaniu samochód którym przyjechaliście będzie w tym miejscu, w którym zaczyna się ten etap misji :-)

PS Przeczytałem gdzieś o tym, nie znalazłem tego sam.
Nie wiem czy to dobre miejsce na bug ale napiszę: Gdy chcemy porwać z ulicy nowy (zamieniony samochód np z internetu) możemy go porwać dzwiami pasażera z przodu ale wtedy tommy będzie musiał włamać się do niego. Nie wiem czy działa to ze wszystkimi samochodami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Znalazłem ciekawostkę w dzielnicy robotniczej. Tam gdzie jedzie ciężarówka w misji chwila relaksu nad uliczką biegną rury. Pójdźcie wzdłuż nich to się przekonacie, że nie są do niczego podłączone. po prostu za płotem kończą się w powietrzu. :shock:
Heh ja też znalazłem ciekawą rzecz w Mafii,w Misji Omerta gdy będziemy na lotnisku zamiast iść do kas z biletami biegnijcie za uciekającym Highway patrolem,pod koniec drogi się zatrzyma i będzie można przez niego przejść,obok też bedą stały 3 wozy policyjne,kierowce będzie można wyrzucić lecz on zawiśnie w powietrzu w pozycji z jaką siedział w samochodzie,a w ręku będzie trzymał strzelbe,do tego gdy wyjmiemy broń ci policjanci nie będą chcieli nas zatrzymać. :-)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Biegłem za tym Lassiterem ale Tommy nie może wyjść poza obszar lotniska. A Lassiter z niego wyjechał i rzeczywiście dalej się zatrzymał ( policyjne fury też stały z odpalonym silnikiem).
Jak więc wydostałeś się z terenu lotniska?
Obrazek