Na temat Polski w Mafia 2

O Polsce wspomnieli w grze, ale żeby dać polską lokalizację kinową to już nie dało rady :-P
to chyba przypadek... w końcu to tu się wszystko zaczęło...wojna i obozy... a o swoim państwie cos wspomnieli?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
O Czechach chyba nie ma nic, dużo jest o Ameryce, Niemcach, Japonii i Wielkiej Brytanii. Wzmianka jest jeszcze o Finlandii z tego co pamiętam.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Na wanted posters jest chyba paru polaków. Jeden ma chyba Rybka na nazwisko.
Grisha napisał(a):
Kolejna ciekawostka;
Mike Bruski - zarządca złomu jest z pochodzenia polakiem.

Obrazek



No to odkryłeś Amerykę, facet.
Live or die - make your choice...
Ten post był napisany 26 sierpnia mogła być to pewna ciekawostka
Salwik napisał(a):
No to odkryłeś Amerykę, facet.



Nie rozumiem o co ci chodzi,mamy tu pisać o wszystkim związanym z Polską,a Mike Bruski jest z pochodzenia polakiem.Grisha trafnie coś zauważył,a ty mu to wytykasz.Chciałbym także dodać że nie każdy ogląda cutscenki i nie każdy musi to wiedzieć.Twoja uwaga była naprawdę niepotrzebna.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
@SirGizmo
Rybka to może nawet Czech mieć na nazwisko więc to nie jest pewne czy to Polak !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Andre napisał(a):
Salwik napisał(a):
No to odkryłeś Amerykę, facet.

Chciałbym także dodać że nie każdy ogląda cutscenki i nie każdy musi to wiedzieć.


O cholera. Zaniemówiłem w tym momencie.
Jak można grać w grę i nie patrzeć na cutscenki? Przecież to kwintesencja gry o_O To tak jakby jeść samą nutellę bez chleba :X Albo coś w ten deseń, każdy wie o co mi chodzi : )
Andre napisał(a):
Salwik napisał(a):
No to odkryłeś Amerykę, facet.



Nie rozumiem o co ci chodzi,mamy tu pisać o wszystkim związanym z Polską,a Mike Bruski jest z pochodzenia polakiem.Grisha trafnie coś zauważył,a ty mu to wytykasz.Chciałbym także dodać że nie każdy ogląda cutscenki i nie każdy musi to wiedzieć.Twoja uwaga była naprawdę niepotrzebna.



Jak nie oglądasz, to ja cię pozdrawiam w takim razie.
Live or die - make your choice...
Marcines napisał(a):
Jak można grać w grę i nie patrzeć na cutscenki? Przecież to kwintesencja gry o_O To tak jakby jeść samą nutellę bez chleba :X Albo coś w ten deseń, każdy wie o co mi chodzi : )

Moja siostra np. lubi czasami jeść samą nutellę xddd więc pewnie znajdą się tacy którzy nie oglądają scenek :D

sorry za OT ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Salwik napisał(a):
Andre napisał(a):
Salwik napisał(a):
No to odkryłeś Amerykę, facet.



Nie rozumiem o co ci chodzi,mamy tu pisać o wszystkim związanym z Polską,a Mike Bruski jest z pochodzenia polakiem.Grisha trafnie coś zauważył,a ty mu to wytykasz.Chciałbym także dodać że nie każdy ogląda cutscenki i nie każdy musi to wiedzieć.Twoja uwaga była naprawdę niepotrzebna.



Jak nie oglądasz, to ja cię pozdrawiam w takim razie.


A gdzie ja napisałem że nie oglądam cutscenek?Masz jakieś urojenia?Widzisz w mojej wypowiedzi takie zdanie?jeśli tak,powinieneś udać się do lekarza.Są takie osoby które nie oglądają cutscenek lub dokładnie się nie przyglądają,mowa o polskości Bruskiego jest zawarta tylko w jednym zdaniu.Nie wiem czemu wy odbieracie moją wypowiedź jakbym mówił o sobie.

Żeby takie osoby jak Salwik i Marcines nie miały wątpliwości,oglądam cutscenki.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.