Na jakiej platformie zagrasz w Mafie III?

Jak w temacie. Jestem PC'towcem i granie przy użyciu myszki i klawiatury w gry tego typu moim zdaniem jest najwygodniejsze. Jednak przy założeniu, że Mafia III będzie miała wymagania zbliżone do tych z GTA V nie mam szans jej odpalić na moim leciwym sprzęcie. Zamierzam zatem zakupić używanego Xbox'a One, który cenowo oscyluje w granicach 1000 zł. A wy - na czym będziecie grali w najnowszą Mafię?
Ja zagram na moim PC <średniej klasy>. Jeśli mafia 3 będzie miała taką optymalizację jak poprzedniczka a wymagania nie będą większe od GTA V to o kwestie sprzętowe nie muszę się bać. Natomiast grę będę przechodził na padzie, którego planuję zakupić na premierę nowego NFS, więc klawiaturę i myszkę w tej grze sobie odpuszczę.
Wydaje mi się, że mój lapek powinien bez problemu udźwignąć Mafię 3. Wciąż czekam na oficjalne wymagania sprzętowe, ale raczej niczym nas nie zaskoczą. Ogólnie nie jestem zwolennikiem konsol i większą przyjemność sprawia mi gra na PC.
muore il bandito, la mafia vive
Ja mam zakupiony nowy komputer do gier i nie mam się o co martwić o wymagania.
Specyfikacja mojego pc: win10,i7 4790k,16gb ram,evga gtx 970.
Mam PCta więc na nim będę grał. Ostatnio wymieniłem kartę graficzną i dorzuciłem ramu. Przymierzam się do procesora i płyty głównej więc powinno być spoko.
Obrazek
Zagram na PC, konsola odpada dla mnie w sandboxach tego typu. #pcmasterrace
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Nie będę oryginalny i, jak większość użytkowników, zagram na PC. Do wyboru mam swojego laptopa, który nie powinien mieć większych problemów z odpaleniem gry, GTA V śmiga na średnich detalach bez najmniejszego problemu, a także stacjonarkę, którą złożyłem już parę lat temu i obecna konfiguracja może mieć spore problemy z uruchomieniem nowej Mafii. Jeśli jakimś dziwnym trafem będę miał dużo pieniędzy, to kupię nową kartę graficzną i dołożę trochę pamięci RAM, wtedy problem z uruchomieniem powinien zniknąć. Większość ze mną się chyba zgodzi, że o wiele lepiej gra się na stacjonarce z dużym monitorem niż na laptopie :P
W trzecią część tej serii zagram na laptopie. Gry na platformie PC zawsze lepiej wyglądają, a konsoli nie posiadam. I dobrze, bo ma wyjść nowsza wersja :)
Poprzednią część miałam okazję ograć i na PC i na Xboxie, ale przy Mafii 3 będę przeszczęśliwa, jeśli mój PC to uciągnie i na nim zagram. Ale jeśli nie, to zanim ulepszę sprzęt to "przejdę" grę na You Tube.
Ja zagram na PC. Muszę tylko zainwestować w podzespoły, bo aktualny sprzęt może mieć problemy z udźwignięciem Mafii III.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja zagram na ps4 albo na pc .

na PC(jesli spełni wymagania)
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Oczywiście PCMR, mimo, że zapewne na średnio-niskich, ala jednak na PC ;d
To ja mam inne pytanie. Jakie wydanie zakupisz? Ja osobiście zastanawiam się nad wersją Delux, ale 280 zł za grę na PC to jednak nie mało, więc myślę też nad zakupem zwykłej edycji i np. jak będzie wiadomo nad czymś sensownym co daje seson pass to wtedy osobno takowy np. na allegro dokupić.
No wiesz, najchętniej to kupiłabym grę z tymi wszystkimi bajerami, pierdółkami ;) Ale dla mnie cena najzwyklejszej edycji już jest wystarczająco wysoka. Więcej nie wydam, niż cenę jaką sobie proszą za standardową edycję. To już jest i tak dość, grunt, że będę mieć grę oryginalną, i że zagram.
Ogólnie to bardzo oburza mnie to, ile gry kosztują, no ale to nie temat na to.
Dodam tylko, że całkiem możliwe jest, że zagram także na PS4, bowiem szykuję się od dłuższego czasu do zakupu owej konsoli.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron