Muzyka w Mafii 2

Elvis chyba będzie, ciekawe co wrzucą..chociaż pewnie na "Little Less Conversation" nie ma co liczyć

A ta muzyka co przygrywała podczas buzzsaw jest napawdę ok.

. btw. czy to radio które puszcza muzykę z pierwszej Mafii to Empire Classic? bo żadnego utworu tam nie słyszałem a kilkakrotnie włączałem tą stację, a pozostałe stacje puszczają jazz albo r'n'r(Delta i Central)
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Polecam nutkę Dean Martin - Mambo Italiano. W demie Mafii II jest ten utwór, tylko w wykonaniu pani Rosemary Clooney. A oto i link: http://www.youtube.com/watch?v=jAQQ1Vlk1nE mnie bardzo przypadło to do gustu.
"Say hello to my little friend" :)
Z tej listy znam całkiem dobrze twórczość Eddiego Cochrana polecam wszystkim :-)
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Zdecydowanie Buddy Holly - Rave On!. Gdy usłyszałem tą nutkę w Mafii II od razu się w niej zakochałem :-P. wojtas jesteś wielki, że podałeś te utwory, i jeśli to wszystko sam szukałeś to gratulację bo mi by się nie chciało :-]
Obrazek
Mi jakoś wpada w ucho "Let the good times roll", przyjemna nutka.
fajne te piosenki sa ale to tylko w koncu czesc co ma byc w pelnej wersji.
mysle ze wiekszosc z tych piosenek po jakims czasie znajdzie sie u mnie na dysku:D
Wszystkie utwory z dema można znaleźć w folderze z grą (...\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc\sds\music\Radio\50). Są one w formacie .fsb. Można je odtworzyć, a także przekonwertować m.in. na MP3 np. za pomocą programu MusicPlayerEx :)
@UP: Musze zobaczyć z tym konwertowaniem bo kilka utworów tak mi się na banie wryło że ciągle sobie je nucę. Dzięki za info :)
Muzyka w M2 jest zajebista, tzn większość :-P Najbardziej przypadło mi do gustu Delta Radio i "bum bum bum"
Obrazek
Jurass napisał(a):
Muzyka w M2 jest zajebista, tzn większość :-P Najbardziej przypadło mi do gustu Delta Radio i "bum bum bum"

Prawda, Delta Radio wymiata :D Taka nuta dla czarnuchów :D (Patrz Prawo Bronxu ;p)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Postanowiłem skompletować soundtrack z Mafii 2. Mam już 114 utworów. Brakuje mi jeszcze
7 kawałków:

1) Billy Merman - Springtime in Monaco
2) Bing Crosby - The Pessimistic Character
3) Dave Appell - Ooh Baby Ooh
4) Cliff Edwards and his hot combination - Good Little Bad Little You
5) Ike Carpenter Orchestra - Pachuko Hop
6) The Big Bands Moonglow - Java
7) The Gaylords - Chow Mein


No i taka prośba do Was... może ktoś ma gdzieś te piosenki na dysku? Albo wie jak je dorwać, bo mi już się skończyły pomysły ;-) Będę wdzięczny za pomoc!
cron