Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Mrrr...

Mru!
Taki mały, wielki powrót. Będę unikać czasowników w czasie przeszłym, by zachować najlepsze (?!) na koniec.
Latka lecą nieubłaganie, a po moim nagłym odejściu niespełna rok temu, ciekawość dziś wzięła górę i tak jestem znów.
Już pomińmy, jak kto mnie pamięta, bo mi samoocena runie, jednak bardzo miło widzieć znajome nicki z czasów mojej świetności (hahHAhAhahAhHah!) i jeszcze starsze.
Jak było wspomniane - sprowadza mnie ciekawość. Czy Mnich został sławny. Czy Acozz już spłodził w Matizie swego pierworodnego. Czy dosia dalej broni krzyża. Czy Maf został adminem świata. Czy Czarfejs wciąż się czesze na Biebera. Czy Kevin nadal jest sam w domu. Kto został robolem, a kto człowiekiem sukcesu. Czy ten lub tamten został prezesem dużej firmy, a może wali piwko na budowie?

Dobrze Was widzieć. Powitajcie córkę marnotrawną c:

// Myślę, że baniska za double konto nie wygarnę, skoro tamto poszło w niebyt c:
Co?? To Ty jeszcze żyjesz? A moi killerzy mówili mi, że ... ekhm, tzn. miło Cię znowu widzieć :-)

W zasadzie moją karierę (a raczej jej brak) jak i kwestię Twojego powrotu już omówiliśmy na shoutboxie, więc nie mam nic do dodania Wysoki Sądzie.

Welcome back.
muore il bandito, la mafia vive
Witaj droga Katarzyno, dobrze widzieć, jak starzy userzy wracają na forum :) Mogłoby jeszcze parę osób do nas wrócić, obyś swoim powrotem zapoczątkowała jakiś powrotny trend :D Bez zbędnych ceregieli - witamy Cię z powrotem :)
Cześć, Kasiu! Rzadkośmy się tu na forum widywali, ale pamiętam Cię doskonale. Dobrze Cię widzieć!

Tak. Czerfejs dalej czesze się na Biebera.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Co prawda już przywitałem Cię na sb, ale jeszcze raz:
Dobrze Cię znowu widzieć na forum :) :->
Markiz wpad do rowu i umar.
O Jogusiu to zapomniała...
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Wrogo tu, zbyt wrogo, za wrogo, ale miło Cie widzieć tutaj xd Elo zią !! Zajebiście ze wróciłaś :P
Joguś: coś Ty, nie zapomniałam :) Po prostu jestem przekonana, że Twoja miłość do Fiata została niezachwiana ;)
Dosia: aaa, ŹĄ! ^^

A Xtra się pojawia?
Dużo ze starej gwardii zostało w takim razie.
Faaajnie <333
Obrazek
Boże to już rok!

Witaj ponownie!
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
No to może mnie też pamiętasz :-)
Witam Cię oczywiście i miło, że znów zawitałaś na MT :-)
Obrazek They never fight alone...
Witaj Kasiu, witaj! Cały czas wierzyłem w to, że jednak wrócisz no i wróciłaś! :mrgreen: Jeśli chodzi o mnie, to w trakcie twojej nieobecności stworzyłem kontynuację "Taksówkarza Tomasza". Obejrzyj sobie i potraktuj to jako mały prezent od Johnnego z okazji twojego powrotu ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Gangster napisał(a):
Czy Czarfejs wciąż się czesze na Biebera.

Dobrze Was widzieć. Powitajcie córkę marnotrawną c:



Nie, już zbyt długie na grzywkę XD

Tak czy siak, witaj z powrotem Katarzyno. :)
Obrazek