Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Moto i Foto

Opel Ascona Kombi?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Lepiej byłoby Opel Ascona A Caravan. Ale muszę zaakceptować tak jak jest, nie będę ciulem :-F
Obrazek
OK, dzięki :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Bentley Arnage??
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie, choć marka trafiona. Ale ten model, który podałeś, występował tylko jako 4-drzwiowy sedan, więc raczej nie jest to.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Obrazek
Oto i Arnage Cabrio..

A moja odpowiedź to: Bentley Azure
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Teraz trafiłeś. A i widać pewną różnicę pomiędzy tymi modelami: zderzaki i trochę inny przód.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Pora zadać coś na czym się Xtra wyłoży :P

Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Aurora Safety Car z... '57? :D
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
:P dobrze.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Sorki, za przestój, ale wiecznie na forum nie siedzę.
Może coś średniego:
Obrazek
Zamaskowałem logo, tablicę, nawet kołpaki :) (niemniej jednak to nic nie da :-D)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Fiat 600 (Seicento) ?
na moją odpowiedzialność :P Górnik zadawaj, to jest Seicento. 600 miała charakterystyczne wąsy koło znaczka :P nie mniej seicento znaczy 600. :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Obrazek

Chodzi mi o dokładne oznaczenie tego modelu.
Pewnie Ikarus 280. Może 37 dodać.
Obrazek