[Photoshop] Moje prace

Witam! Będę zamieszczał tu moje prace wykonane w Photoshopie ;) Na początek mała przeróbka pewnego screena z Mafii 2 :) Obrazek na forum jest lekko pomniejszony, dlatego cyferki i literki wyglądają tak dziwnie. Wystarczy na niego kliknąć, aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach ;)

Obrazek

Komentujcie :)
Bardzo ładnie przyjacielu. Poza nałożeniem filtra, co tu jeszcze zrobiłeś? ;-)
Obrazek
FiltrÓW :P No to będzie jeszcze ramka, kropka i napisy :P Wiem, strasznie prostackie, ale taki pomysł do głowy mi przyszedł ;P
Pomysł bardzo świetny, pasujący do ujęcia.

A, to moja przeróbka tego screena, dodane światła.

Obrazek
Obrazek
Ja też co nieco kombinuję z grafiką i ostatnio zacząłem zamieniać czarno-białe fotografie na kolorowe. Wychodzi realistyczny efekt ale czasem jest problem z właściwym dobraniem koloru.
Załóż w tym dziale własny temat to ocenimy Twoje prace ;)
Super prace! Kevin, naprawdę fascynujące :D

Fajnie te światła zrobiłeś, Grisha ;)

SirCosmo, zaprezentuj coś, jestem zaciekawiony przerabianiem czarno-białych fotografii na kolorowe. Jakich programów używasz?
Jeżeli mogę wtrącić, ja do kolorowania zdjęć używam photofiltra.
Obrazek
Ostatnio w świecie Mafii 2 pojawiła się moda na artwork'i (przynajmniej ze strony twórców), a ja częściowo przeniosłem ją do świata pierwszej części gry :)

Obrazek
(Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach)


Obrazek



Mnie osobiście podoba się ten drugi. Gdyby miał resztę stolików i foteli stanowiłby fajne logo na jakąś stronkę itp., co na życzenie mogę dorobić ;)
Super te Twoje artworki.
Ten pierwszy mógłby mieć jeszcze ten czerwony tytuł Mafii.
Ale ogólnie extra robota :-)
Gratulacje.
muore il bandito, la mafia vive
Kevin napisał(a):
Obrazek na forum jest lekko pomniejszony, dlatego cyferki i literki wyglądają tak dziwnie.
Cyferki wyglądają świetnie :-)
A teraz coś świeżego. To...hmmm...menu (?) robione było w formie ćwiczenia, więc nie ma zrobionych wszystkich "przycisków" ;) Ab zobaczyć obrazek kliknij w ten link ==> http://i41.tinypic.com/28ikx.jpg ;)
Wiem wiem trochę nie na temat, ale zauważyłem twoje artwork'i z mafii 1, fajnie to wygląda ;-)
Bardzo fajne są przedstawione tutaj zdjęcia przez Ciebie.
Nie próbowałem jeszcze wykonywać zdjęć tego typu.
Dlatego też nie wiem do końca jak można wykonać zdjęcia tego typu.
Jeżeli chodzi Ci o dwa ostatnie, to domyślam się, że to po prostu taki filtr, efekt ;)
Obrazek
cron