Moje modele..

Moje modele wykonane w SketchUp'ie :))

1. AMD Phenom II X4

Obrazek

2. AMD Radeon HD6870 PCB - projekt zawieszony

Obrazek

3. Wersja alpha - Thermaltake V3 + Seasonic X-650.

Obrazek

Proszę o ocenę :-)
No no,pięknie! Tylko małe pytanko: robisz tylko elektronikę czy też inne rzeczy?Co do procka,na początku myślałem że tylko fotę strzeliłeś , tak samo z grafą.Ale karta wymiata,detale najmniejsze.Powodzenia w modelowaniu :->
Obrazek
Na razie tylko małe rzeczy, no ale niestety nawet gdybym zrobił np. broń to nie mam jak wrzucić jej do gry. To narzędzie do projektowania domów, ale ja robię inne rzeczy :))
WOW nigdy bym takich nie zrobił. Ile już to robisz? Daje 100/10 za obydwa :mrgreen:
Obrazek
Modele robie jakiś tydzień.

Uwierzcie mi, ten program jest strasznie łatwy w obsłudze. Wypróbujcie go, jest darmowy.

@Problemowicz

Jasne, w nim przeważnie projektuje się domy. Alternatywa dla drogich i trudnych CADów :)
Dzięki temu programowi o ile się nie mylę, modele 3D można robić, nawet większe....?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
możesz zrobić co tylko ci się podoba :) tylko problem jest z kulami, okrągłościami i mają strasznie dziwną siatkę :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
a mógłbyś te modele wstawić do pobrania to bym sobie obejrzał z każdej strony ok
Nie mam już tych modeli. Pracuje teraz nad obudową Thermaltake V3. W środku low-poly Seasonic X-650, jak go poprawie to dam fotki :-)

Obrazek
Hmm Obrazek, moim zdaniem, te modele wyszły ci całkiem nieźle, może wyglądają trochę kanciasto i mają niezbyt kolorowe tekstury, ale nie jest źle. I tak jest w miarę dobrze jak na tydzień roboty ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
cron