Moje dzieło- "The Super Sonic The Hedgehog"

Chciałbym Wam zaprezentować efekt 2-dniowej pracy w programie Flash, tym razem z dubbingiem i efektami. (nowy etap w mojej 'karierze' :mrgreen: )
Mam nadzieje że się spodoba.

"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Śmieszne i smutne.Dlaczego ulubiona postać z mojej młodości umarła..Bardzo dobrze że zrobiłeś taki początek dla ludzi podszywających się.Mnie się podoba!
Nawet fajne, ale powinieneś trochę popracować nad angielskimi napisami, niektórych kwestii wypowiedzianych przez bohaterów w ogóle nie ująłeś. Tak poza tym to całkiem fajna praca ;-)
Obrazek
No niestety z tym angielskim jest tak że po prostu zapomniałem jak niektóre kwestie poprawnie gramatycznie napisać, ale mam nadzieję że w niedługim czasie 'wynajmę' jakiegoś poliglotę ;)

klocuch12 albo jestem głupi albo nie rozumiem KOMPLETNIE twojej wypowiedzi... Jak umarła? Jacy ludzie podszywający się? :D
klocuch12 napisał(a):
Dlaczego ulubiona postać z mojej młodości umarła..Bardzo dobrze że zrobiłeś taki początek dla ludzi podszywających się.Mnie się podoba!

:-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Z tego co ogarnąłem, to jego ulubioną postacią z dzieciństwa był Sonic, a w tym filmie zginął. Z tym początkiem chodziło mu o intro, że jest wyjaśnione czyi jest film :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie ma tutaj jakoś specjalnie skomplikowanych kwestii, więc nawet jak nie znasz jakiegoś słówka, czy tzw. zbitki zawsze można skorzystać z google translate. Oczywiście tłumaczenie całych zdań jest co najmniej ryzykowne :D ale tak jak napisałem do sprawdzenia pojedynczych słówek nadaje się idealnie :D
Obrazek