Moje ciekawoski

Aby wykonać ten "trik" musicie dojechać na parking niedaleko serwisu Lucasa. Na mapie jest przy tym wielkim, brązowym trójkącie. Aby lepiej obserwować całe zajście najlepiej jest powoli cofać w róg placu przeciwległy do rogu przy skrzyżowaniu. W pewnym momencie stopniowo zaczną znikać nam poszczególne części samochodu, w tym Tommy! Zostanie tylko kasta i koła. Najlepiej widać to przy samochodach z miękkim dachem :)

[ Dodano: 4 Marzec 2008, 19:01 ]
Tutaj macie potwierdzenie poprzedniego triku ;)

Obrazek


A tym czasem znalazłem coś nowego. W misji "Chwila relaksu" kiedy wjedziemy do portu kierujemy się do hali załadunku (tam gdzie musimy zanosić skrzynie) i wchodzi innym wejściem. Za hałdami desek stoi kilka beczek. Jeśli uderzymy w którąś z nich z pięści, to ona zniknie, ale nadal będzie stanowiła przeszkodę dla Tommyego. Możemy na nią nawet wejść! ;)

Obrazek

Obrazek
Mam kolejną niedoróbkę.
Przez kilka lat gry panuje prohibicja, jednak przez cały czas na ulicach wiszą reklamy alkoholi :shock:

Blitzkrieg1410 napisał(a):
niedoróbkę.
:shock:


o f***, takiego byka strzelić, żal :-x
Widzę, że nikt o tym nie napisał więc:
Podczas misji ,,Śmierć Sztuki" gdy mijamy policjantów udających się do mieszkania Pauliego, jeden z nich ma twarz Lucasa Bertone.
Jeszcze jakaś ciekawostka była, ale jak sobie przypomnę to edytuję ten post i dopiszę.
Off - Topic: Mój 100 post :mrgreen:
To jest podobny ryjek, ale nie ten sam. Przyjrzyj się dokładnie.
Obrazek
Jest tylko ta różnica, że Lucas ma niebieskie oczy, a ten policjant jeśli dobrze pamiętam zielone
cron