Moja pierwsza animacja we Flashu

Witam. Pomyślałem 'se' że pokażę Wam efekt mojej kilku godzinnej pracy we Flashu. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=XkOcoYfLq6g
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Może nie jest to jakaś profesjonalna robota, ale widać że się starałeś. Ja sam nigdy czegos takiego nie robiłem, mimo iż raz podchodziłem do czegoś podobnego, jednak mój zapał szybko został zgaszony :-P

Kombinuj dalej, pamiętaj że trening czyni mistrza.
muore il bandito, la mafia vive
Dzięks. :mrgreen:
A mógłbyś ewentualnie powiedzieć co brakuje aby było to "bardziej profesjonalne"? Cenię sobie wszelkie wskazówki.
P.S.Teraz pracuję nad bardziej skomplikowaną historyjką animowaną z postaciami z Sonica. Z parę dni mi to zapewne zejdzie :roll:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Niestety nie jestem w stanie określić czego dokładnie brakuje, swoją opinię kierowałem porównaniami do bardziej zaawansowanych prac. Jak już wcześniej pisałem, nigdy czymś takim się nie zajmowałem, tak więc musisz poczekać na komentarze od ekspertów w tej dziedzinie ;-)

Mimo wszystko czekam, aż pokażesz efekty swojej następnej pracy.
muore il bandito, la mafia vive
Do animacji nie mam nic ponieważ animacja Flash ma w sobie taki urok graficzny że każda jest ładna.
Czego brakuje ? pomysłu. Jak zrobisz zabawną na pewno będzie znana w internecie ;-)
Dla przykładu podam Animację która przedstawia śmierć Hanki ,w kilka dni animacja dostała kilka tyś łapek w górę. Wiec liczy się pomysł. :))
Widzę że ktoś zrobił następne i już nie odniosły sukcesu. Musisz mieć oryginalny pomysł.
Zerknij na nią.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No tak, przyznam się bez bicia :roll: -nie miałem kompletnie żadnego pomysłu na jakąkolwiek fabułę.Szczerze powiedziawszy to robiłem animację "na żywioł"-może w trakcie coś się wymyśli :mrgreen:
A co do do Hanki Mostowiak-animacja super ale co do twórcy(DuDul) to mam pewne wątpliwości bo albo to jest stary wyjadacz w temacie animacji albo te postacie są trochę "skopiowane" bo kreska jaką są narysowane jest cholernie prosta i dokładna a tego ołówkiem we Flashu nie da się zrobić za Chiny Ludowe(rysowanie "komputerowym" ołówkiem przypomina rysowanie ręką paralityka) natomiast całej postaci nie da się stworzyć wyłącznie za pomocą narzędzia prostokąt,koło i prosta kreska. Nie to żebym szukał jakihś przekrętów ale zadziwia mnie ta cholerna dokładność tychże postaci. Może ktoś wie coś więcej i mnie wyprowadzi z błędu. ;-)
A mi co pozostaje?Czekać na jakąś filmową śmierć Ryśka z Klanu i wyśmiać to w animacji. :-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Dudul jest po prostu doświadczony, on już trochę w tym robi ; d A co do Twojej animacji, to jak na początek bardzo fajna. Rób to dalej, to może kiedyś dorównasz DuDul'owi ; d
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Normalna animacja, może szału tutaj nie ma, no ale z biegiem czasu na pewno będziesz robił to lepiej ;-) . Jak na pierwszy raz nie było źle i życzę Ci powodzenia w dalszych animacjach ;-)
Obrazek They never fight alone...
cron