Hej wszystkim!
Założyłem ten wątek chyba dość późno , ale tak się złożyło , że naszło mnie dzisiaj na odwiedzenie forum po dłuższej nieobecności.
Chciałbym się mianowicie pochwalić tym , że już od jakiegoś czasu (wrzesień/październik) zajmuję się tworzeniem animacji , czy też kreskówki (jak kto lubi).

Wszystko zaczęło się od komiksu , który parodiował moich kumpli z klasy. Z czasem jednak do końca pierwszej klasy uzbierało się całe 80 stron , czyli 40 kartek A5 (tak , właśnie takich w kratkę wyrwanych z zeszytu)
I tak oto "wydałem" pierwszy numer mojej własnej serii. Komiks był mocno inspirowany serią Matrix , w której uniwersum umieściłem swoją opowieść. Aktualnie jednak jestem w trakcie obmyślania własnego uniwersum , no i tak mniej więcej to wygląda:

Ziemia została podzielona na 2 nie wiele różniące się między sobą planety sąsiadujące ze sobą.
Nieznani ludzie zrobili to w celu oderwania się od świata pogrążonego w konfliktach. Tak oto na kopii Ziemii stworzyli oni Raj , gdzie ludzie którzy zdecydują się na niej zamieszkać będą musieli na resztę swojego życia zapomnieć czym są kłótnie , a nawet najmniejsze sprzeczki. Porządku w Raju strzegą strażnicy , którzy sami mają większą wolę od mieszkańców , mimo to są odpowiednio zaprogramowani , aby nie wymknęli się spod kontroli.
Ludzie chcący zamieszkać na nowej Ziemii zwane Rajem muszą jedynie użyć do tego kamieni nazywanych Medium , które zostały napromieniowane podczas "sklonowania" Ziemii , a które dzięki temu pozwalają na natychmiastowy transport do Raju. Ludzie ci muszę się liczyć z brakiem powrotu , ponieważ zaraz pod przybyciu do Raju strażnicy mają nakaz odebrać Medium.
Tak oto z jednej strony ludzie trafiają do raju (świata bez zła i konfliktów) , ale z drugiej strony stają się zniewoleni.
Tą drugą myślą kieruje się główny bohater - Morfen. Morfen jest młodym człowiekiem o wielkiej pewności siebie i humorze , który po odkryciu właściwości Medium postanawia podjąć walkę o wolność ludzi uwięzionych w Raju. W tym celu stara się zjednać ludzi skonfliktowanych na prawdziwej Ziemi i z ich pomocą ruszyć do walki ze strażnikami.

Tak wygląda mniej więcej zarys fabuły , która nie jest już powiązana z uniwersum Matrix , w którym początkowo umieściłem akcję komiksu.
Byłbym bardzo wdzięczny wam tutaj o wsparcie mojej pasji poprzez udostępnianie mojej twórczość. Chętnie też podejmę współpracę z osobami tworzącymi muzykę i potencjalnymi aktorami do dubbingu.

A tutaj przedstawiam wam moje dotychczas stworzone fragmenty animacji:




Jak można zauważyć staram się aby kolejne fragmenty wyglądały coraz lepiej i tak też będzie później. Aczkolwiek wydając pełny odcinek postaram się aby wszystko wyglądało w miarę identycznie pod względem graficznym.
Zapraszam również na moją stronę na facebook'u pod nazwą "Animacje Kojota" .
Obrazek