Mój Wideoklip o Mafii II

Prezentuje wam mój film o nazwie Mafia II Good Time mam nadzieje że się spodoba :-D
Obrazek
No... Filmik bardzo fajny, ciekawie zrobiony i jeszcze na dodatek ta muzyczka z Mafii 1, która przypomniała mi o tej gierce. ;-) . Oby więcej takich filmików ;-)
Obrazek They never fight alone...
Hmm... Film nawet niezły, ta muzyka dodała nieco mafijnego klimatu. Wiele ciekawych scen i akcji. 9,5/10 i pracuj dalej ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Przedstawiam mój kolejny filmik o nazwie "Podobieństwa Samochodów z Gry Mafia a prawdziwymi autami. Powinien się spodobać 8-)
Obrazek
Filmik fajny, ale muzyka w tle jakby z jakiegoś filmu akcji/horroru zupełnie nie pasuje do tematyki.
Obrazek
Wygląda dla mnie jak prezentacja. Nawet ładnie zrobione, doceniam wkład pracy, tylko muzyka w ogóle nie pasuje. Przydałoby się coś wolniejszego.Carchase 2 (chyba dobrze pamiętam tytuł) bardziej się nadaje do jakiejś strzelaniny ;-)
Obrazek
No muzka troche nie pasuje ale chciałem aby była związana z jedynką i przypominała pościg samochodowy
Obrazek
Rzeczywiście ta muzyka w pierwszym filmiku nie pasuje, jest zbyt energiczna. W drugim filmiku muzyka jest jak najbardziej ok. Filmik ogólnie na plus za chęci oraz niezłe spasowanie wydarzeń. ;-)
Podobieństwo zdjęć nie jest przypadkowe. Po prostu znalazłem zdjęcie prawdziwego auta w inernecie a potem jeździłem po Empire Bay w podobne miejsca podopnymi autami.
PS. Planuje wykonać filmik z pierwszej częśći Mafii i również porównam pojazdy z gry oraz z prawdziwymi.
Obrazek
Dodaje kolejny filmik tym razem nie z Mafii lecz z Knight Rider
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tDV4iJEWlTw&feature=fvsr[/youtube]
Obrazek
Filmik fajny, w niektórych momentach ręka za bardzo trzęsła kamerą ;-) Ogólnie filmik fajny, ale widok ręki niezbyt ciekawy. Ujęcia nawet ok. W 10 stopniowej skali filmik oceniam na 7.
Obrazek
Z ręką to był problem. Co prawda model ma z przodu hak za którego można ciągnąć ale Turbo Boost to nie było jak. Nie zadowolony jestem z ostatniej sceny za dużo ręki, ale trudno nie chciało mi się robić drugi raz tej sceny.

POSTY POŁĄCZONE

Zamieszczam tu moje zdjęcia z Mafii Polish Mod.
Obrazek
Obrazek

Edytuj posty //dosia92
Obrazek
cron