Mój sprzęt

Z początkiem nowego roku, mój PC nabił sobie 3 rok żywotu, od kiedy go dostałem (3 lata temu) nic w nim nie zmieniałem, nic nie dodawałem, na razie nie ma problemów z grami, nic się nie tnie, ale nie długo pewnie wymagania pójdą w górę. Chciałbym abyście mi doradzili co powinienem wymienić w moim PC, a czego mam nie ruszać :)) Oto dane:
Karta graficzna - ATI Radeon HD 3850
Rozmiar pamięci - 256 MB
Procesor - Intel Core 2 Duo 2.33 Ghz
Pamięć ram - 2 GB
Nie wiem czy jeszcze jakieś dane będą potrzebne, jeśli tak to prosze pisać, z góry dzięki ;-)
Obrazek
Podaj dokładny model procesora, zasilacz (marka + moc) i fundusze na zakup nowego sprzętu.
Wszystko o moim procesorze http://img221.imageshack.us/img221/8226/procesor.png
Zasilacz marki Chieftec, moc 400 W
Funduszy, nie mam jakoś jasno określonych, ale myślę, że do 1000 złotych.
Obrazek
Przede wszystkim podaj jaką masz płytę główną, żebyśmy wiedzieli jaki procek uciągnie. Zasilacz wydaje mi się dobry, ale specjalistą w tej dziedzinie jest Quatrox ;-)
Obrazek
W zasadzie ten zestaw uciągnie wszystkie nowe gry na średnich, swojego czasu ta karta graficzna była jedną z najlepszych.

moja propozycja na AMD (w tej cenie nie warto pchać się w intela, chyba że używane podzespoły)

Procesor: AMD Athlon II X3 450 /3.2GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ 279 zł

wydajny procesor w dobrej cenie

Płyta główna: MSI 870-C45 /AMD870/ 239 zł

dobra płyta, ma wszystko czego potrzeba.

Karta graficzna: MSI GeForce GTS 450 OC 512MB DDR5 /128bit/ 2xDVI/HDMI 390 zł

dobra karta, okrojony GTX 460 - a tego nie opłaca się ładować, bo będzie ograniczany.

Zasilacz: Fortron FSP400-60GHN 400W 159 zł

stary zasilacz mógł stracić sprawność. Ja nie ryzykowałbym zostawienia go.

1067zł - warto dołożyć ;-) myślę że masz pamięci DDR3, a jeśli nie, musisz kupić jedną kość 2GB, np. dobry GoodRam Play

GoodRam 2GB 1600MHz CL8 Play 120 zł

ceny z esc.pl
Wielkie dzięki za pomoc :->
Obrazek
Albo ja mam inną propozycję. Quatrox ma rację, wszystkie nowe gry Ci na nim pójdą. Dokup sobie 2gb ramu i po oszczędzaj trochę kasy na coś lepszego.
Obrazek
cron