Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Mój pierwszy raz!

Witajcie serdecznie!
Zarejestrowałem się kilka godzin temu i nie żałuje!
Z racji tego, iż jest to mój pierwszy raz, nawet nie na tym forum, ale i na wszystkich isniejących prosiłbym Administracje i Moderatorów o pobłażliwość na przyszłość.
bg2506 przysyła pozdrowienia :)
Eja. Fajny avek :D

Nie no czuj się jak u siebie, przeczytaj regulamin, w razie czego pytaj.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Siemka!

Kolega wyżej ma rację: regulamin to dobra lektura ;-)

Co oznacza Twój nick? ;)
bg - to moje inicjały
2506 - data urodzin :)
I mam jeszcze takie pytanko. Po jakim czasie można zaliczyc odkopanie tematu. Jeżeli na przykład wypowiem się w temacie w którym ostatni post był powiedzmy 2 miesiące wcześciej to mogę dostać warna?

Co do regulaminu to przeczytanie go, to było jednym z pierwszych rzeczy, które tutaj zrobiłem. Wole wiedzieć, w co się pakuję. :)
Uśmiechnij się! :-)
Witaj na forum MafiaTown.Dobrze że przeczytałeś regulamin.Twój czas tutaj nie będzie stracony.
EDIT:Polecałbym nie odkopywanie tematów w których nikt nie pisał od pól roku.
DOWN:Tylko fanem ;-)
klocuch12 napisał(a):
Witaj na forum MafiaTown.Dobrze że przeczytałeś regulamin.Twój czas tutaj nie będzie stracony.
EDIT:Polecałbym nie odkopywanie tematów w których nikt nie pisał od pól roku.


Ok, dzięki.
A Ty jesteś jakimś wielkim fanem Klocucha, a może Klocuch we własnej osobie? :D
Uśmiechnij się! :-)
Witaj :) na wstępie powiem żebyś nie zadawał w tym dziale pytań...
Tu tylko się witamy ;-) pytania prywatne (np. czy jest fanem klocucha ) pisz na pw.
I regulamin obowiązkowo ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Witaj ;-)
Obrazek They never fight alone...
Witaj na MafiaTown!
Witaj!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Po pierwsze: witaj na MafiaTown, rozgość się i czuj się jak u siebie.

Po drugie: absolutnie nie dostaniesz warna, jeśli odpowiesz w temacie, w którym ktoś napisał wcześniej niż 2 miesiące temu. Koledzy wprowadzają cię w błąd i to bardzo niedobrze. Zasada jest taka: jeśli wprowadzasz coś wartościowego do tematu, to możesz nawet odkopać temat sprzed roku BYLEBY TYLKO BYŁO TO COŚ, CO WPROWADZI DO TEMATU COŚ WARTOŚCIOWEGO. Bo jeśli napiszesz coś w stylu "też tak mam, ciekawy bug", lub coś w stylu "no racja, fajny mod" to warn gwarantowany. Po prostu staraj się pisać wartościowe posty, a odkopy nie będą stanowić problemu.

Po trzecie i najważniejsze: przeczytaj regulamin, zapamiętaj go i pamiętaj o jego punktach przed wysłaniem posta :)

Pozdro!
Dziękuję ślicznie za szczegółowe wyjaśnienie :)
Uśmiechnij się! :-)
Witaj na forum! :)


Tytuł jest troszeczkę dwuznaczny :-F
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Tytuł jest troszeczkę dwuznaczny :-F


Głodnemu chleb na myśli ;-)

Witaj na najlepszej polskiej stronie o Mafii. Jeżeli chodzi o informacje, pomoc, fajną atmosferę, ta strona jest bezkonkurencyjna, gwarantuję. Życzę miłego pobytu.
muore il bandito, la mafia vive
Yo, mam nadzieję że to nie będzie pierwszy i JEDYNY raz na tym forum ;-)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron