Mój picture

Nie mam co robic wiec sie pochwalę :lol:
http://postimage.org/image/58eya265r/
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ładnie wyszło. Estetyczna praca ;-) . Widać, że masz dryg do takiego "komputerowego" rysowania :-D
Obrazek They never fight alone...
Dzieki Kamiloxin. Wreszcie muszę "spiąć" poślady i rysować kolejną animację ;-)
Ale te studia.... trza pisać prace.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Heh, zapomniałeś wypełnić pod pachą tego dużego Animaniaka :D
Rysujesz na Paincie? Jak tak, to proficiaat! Masz talent, wiem, że mychą strasznie ciężko się rysuje.
Obrazek
Damnn faktycznie- niedopatrzyłem tego faila pod pachą-ba, nawet zauważyłem że szyja tego w czapce jest zielona :)
A co do rysowania to tworze to we Flashu-można powiedzieć że bardziej przypomina Indesign'a niż painta ;)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
No a ile zajęło Ci rysowanie tego obrazka? Długo to trwa? Ciężko takie coś zrobić? ;-)
Obrazek They never fight alone...
Rysowanie zajęło mi max.5 minut ;-)
Czy ciężko to zrobić? Hmmm to zależy- jak lubisz rysować to sprawia to frajdę, nawet na myszce.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek