Modyfikacje dotyczące policji

Witam!

Są jakieś mody dotyczące modyfikacji policji, ich zachowania etc? Nie chodzi mi o modele czy usunięcie samych dźwięków radia policyjnego, ale modyfikacje ich zachowania itp.

Wkurzające są spawny psów w momencie gdy się zatrzymuję koło sklepu, tak samo to, że zastrzelę psa od tyłu i od razu zesrane wanted. Podobnie to, że jak tylko strzelę to od razu zlatują się zespawnowane z pupy psy, przydałby się tłumik. W M1 bardziej podobała mi się policja niż w M2, tutaj to jest masakra. Gdyby w Polsce tak pilnowali na ulicach przestępczość chyba by na minusie była.


Pozdro
http://www.Counter-Strike.PL
Gdzieś widziałem moda, ze policja nie przyjmuje łapówek. Ale to wszystko.
Obrazek
No to akurat bezsensowny mod...trochę szkoda, że nikt nie próbował tej policji przemodować.
http://www.Counter-Strike.PL
KhazarOne napisał(a):


, że zastrzelę psa od tyłu i od razu zesrane wanted.

Pozdro


ja strzeliłem do policji od tyłu wiele razy i jakoś nie miałem żadnego wanted. w grze nawet przy ładowaniu misji pisze ze nie musi cie policja widzieć, twój rysopis poda przechodzień.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
poda w 1 sekundę :)
Mnie to strasznie dziwi czemu tak bardzo zależy wam na 100% realizmie? Przecież to jest tylko gra, a tym bardziej że w Mafii 2 i tak jest bardzo udany system wykroczeń więc nie wiem czemu jeszcze więcej oczekujecie. Ja powiem tak: Jeśli ktoś potrzebuje 100% realizmu to niech wstanie od kompa i pobiega po swoim mieście, zapewniam realizm pierwsza klasa. Tyle.

Mały OT, ale co tam ;-)
To już wolałbym wirtualny realizm, przynajmniej mógłbym z coltem pobiegać a tak to dupa jeszcze miłe nam życie na wolności. :-D

Of course just kidding. ;)
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
robertRobin88 napisał(a):
ja strzeliłem do policji od tyłu wiele razy i jakoś nie miałem żadnego wanted. w grze nawet przy ładowaniu misji pisze ze nie musi cie policja widzieć, twój rysopis poda przechodzień.


Fajna sprawa , ja osobiście preferuję krzaki ponieważ mogę wyładować się na policjantach wychodzących z radiowozu.
@Jurass tu masz tego moda extreme-police-mod-t3147.html