Mod mod wyłączający autocentroanie kamery podcz jazdy

Czy widział ktoś mod wyłączający autocentrowanie kamery podczas jazdy samochodem?
Kiedy ustawię sobie mysz tak by widok z kamery mi odpowiadał, obraz po kilku sekundach się centruje.
Wkurza mnie to niepomiernie.
Na sieci nie mogę znależć moda który by to wyłączał.
Może jednak o nim słyszeliście?

W ostateczności mógłbym to sam zrobić jeśli ktoś mi podpowie jak.
Pozdrawiam.
Nie ma raczej takiego moda. Widocznie tak ma być. Poza tym, jak trochę zmienisz pozycję kamery tak, jak Ci odpowiada i jak się trochę przesunie, to chyba nic się nie stanie.

Takiego moda, jak już pisałem, nie ma - ale ściągnij sobie to

On dodaje nowy widok do jazdy, mianowicie z kabiny kierowcy (przełącza się na niego normalnie kółkiem).

Najpierw skopiuj w bezpieczne miejsce plik /pc/sds/tables/tables.sds (gdybyś chciał go usunąć),a potem wykonaj to, co napisane w instrukcji.

edit// Tam nie ma centrowania (tak mi się przynajmniej wydaje)
Dzięki za odp.

Owszem jak się "troche" przesunie to jest to bardzo denerwujące.
Ja podnoszę kąt widzenia żeby lepiej oceniać odległość na drodze a gra mi po chwili wraca na swoje nieskie położenie. I tak się bawimy.

Nie chcę widoku z samochodu ale dzięki:)
Właśnie ten widok zza samochodu z możliwością rozglądania się myszą jest najlepszy jak dla mnie.
Jak skręcam w te wąskie uliczki to mogę się rozejżeć czy coś mie nie walnie.


Skoro są mody wprowadzające całkowicie nowe tryby kamery to myśłę że TAKIEGO moda można spokojnie zrobić.
Ta akurat kwestia nie wydaje się trudna. Wystarczy się dobrać do jakiejś jednej komendy uruchamiającej to centrowanie.

Z mojego szukania po sieci wynika że jest parę innych osób, które to wkurza.
Więc może ktoś by się tym zajął?

Ja jestem niestety kompletnym laikiem w tej sprawie.
Chociaż jak to nie trudne to przy odpowiedniej pomocy chętnie poszukam.
Myślę jednak że dla znawcy to powinno być dużo łatwiejsze niż robienie zupełnie nowego widoku kamery.
Jest takie coś jak język LUA w Mafii 2 - Cukier się na tym zna. Możesz do niego napisać, to może się czegoś dowiesz.

edit// Jest jeszcze takie coś http://mafiatown.gram.pl/forum/mod-fps-view-point-a-tables-sds-t3067.html - to powinno zmienić widok na pierwszą osobę (nie wiem na pewno, bo nigdy nie używałem tego moda)