Misja u Lucasa z trefnym wozem - trik

Od zawsze stosuję pewny trik przy misji u Lucasa, gdzie trzeba zrzucić z klifu trefny wóz (po "Śmietance na kawie"). Dzięki temu sposobowi możemy w ogóle nie być ścigani przez policję. Ale jak? A tak (pamiętajcie, żeby najpierw zawieźć Pauliego i Sama do baru):

1. Przed rozpoczęciem misji otwieramy boczną bramę i wchodzimy na podwórko za warsztatem.
2. Bierzemy trefny wózek i jedziemy koło klifów w Oakwood.
3. Podjeżdżamy pod klif, ale nie spychamy jeszcze samochodu.
4. Wracamy do Lucasa jakimś innym wózkiem, bierzemy misję, jedziemy znów do trefnego wózka postawionego przez Was przed chwilą nad klifem.
5. Spychamy samochód, misja ukończona.
6. Wracamy do Lucasa po nagrodę.
Oj ty spryciarzu :->
Jeśli komuś ta policja sprawia problem to dobre. Ale jeśli komuś policja na ogonie nie przeskadza to po co tracić czas...
Ja zawsze zostawiałem samochód koło klifów a następnie wchodziłem na drogę aby ukrasc następny tym razem do zepchnięcia.
muore il bandito, la mafia vive
kiedys jechalem tym autem przepisowo i jak jechala policja to puszczalem ich i jechalem za nimi. I jeszcze trzeba mniec cholernego farta zeby nie jechali z naprzeciwka.
Murphy był optymistą.
Robiłem dokładnie tak samo jak Mnich.
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
A po co spychać? Wystarczy wrzucić luz i sam zjedzie.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
A w niektórych wozach ( jak nie wszystkich ) gdy wrzucimy na luz i będziemy hamować ręcznym i w tym czasie wysiądziemy z wozu trzymając hamulec to nie będzie zjeżdżał gdyż ręczny zostanie zaciągnięty.
Np.: w Forcie T nie ma hamulca ręcznego... ale w tym, co mamy zepchnąć, jest.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
W Fordzie T kiedyś przez przypadek ustawiłem manualną skrzynie i myślałem że nie ma wstecznego :mrgreen: / ale to nie na temat :idea:

Wiesz że nie na temat to po co piszesz? Z okazji świąt zastosuję taryfę ulgową, ale następnym razem warn //dosia92
Zauważyliście kiedyś w tej misji z trefnym autem lassitera v16 police ?
A pojawia się? Wg. mnie to niemożliwe a jeśli już to jest to bug
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades16 napisał(a):
A pojawia się? Wg. mnie to niemożliwe a jeśli już to jest to bug



Owszem, pojawia się. Mogłeś go nie zauważyć, bo pojawia się bardzo rzadko. I nie jest to żaden bug. Tu daję linka do filmiku (pojawił mi się dopiero na klifie) obejrzyj filmik KLIK
cron