Misja ,, Dziwka ''

Witam, znalazłem pewien sposób w misjii ,,Dziwka'' ( tej w hotelu). Po znalezieniu dziwki, kierujemy się na samą górę( tam gdzie jest gabinet dyrektora hotelu). Tam blisko gabinetu siedzi jakiś ochroniarz. Musimy go zabić ( najlepiej nożem który znajdziemy w jednym pokoju), tak aby on też zdołał choć raz wystrzelić ( zawsze możemy my strzelać). Po zabójstwie czekamy. W końcu... przybiegnie wystraszony dyrektor hotelu i otworzy sobie drzwi do gabinetu. Wiecie co trzeba robić :))
Nie znalazłem tego rozwiązania opisanego nigdzie, ale jakby jednak było po prostu usuńcie temat :p
Cześć wszystkim xD
Ciekawy pomysl ale niezbyt przydatny. Z reszta fajniej jest pogadac sobie z tym cieciem na parterze a potem isc do restauracji
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Być może, ale mnie po prostu śmieszy to, że dyrektor hotelu sam ułatwia nam robotę:P
Cześć wszystkim xD
Ciekawy trick, ale ja od razu biegłem do tych stolików i go zabijałem ;-) . Potem poszedłem do tej dziwki i na koniec wysadziłem budynek ;-)
Obrazek They never fight alone...
Niby racja, ale jak centralnie podbiegniesz i w restauracji hotelowej zastrzelisz dyrektora to mnóstwo ludzi będzie chcialo posłać w ciebie kulkę :P
Cześć wszystkim xD