Mini "speedrun" z Mafii

Witam, nie pisałem nigdy na tym forum ale troche czasu temu stworzylem serie mini speedrunów z niektórych misji Mafii i pomyślałem że może warto się będzie tym podzielić :)
https://www.youtube.com/user/rasqba/videos
Moim zdaniem niektórym graczom może i się to przyda ale ja wolę się delektować Mafią, podobnie jak każdą inną grą. Ale jeśli już chcesz wiedzieć to może i będę troszkę okrutny ale większość z tych szybkich przejść misji każdy już zna. Osobiście nie znałem tego sposobu z misji "Dziwka" resztę tak. Jednak jakbyś znalazł sposób na inne misje główne czy poboczne albo na zdobycie jakiegoś samochodu w Jeździe Ekstremalnej na "speedrun" to bardzo cię proszę o link.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
rasqba napisał(a):
troche czasu temu stworzylem serie mini speedrunów z niektórych misji Mafii

Mogłeś się tym 4 lata temu pochwalić. ;-) Wtedy po długiej przerwie w graniu w mafię miałem właśnie problem z misją w porcie.

Ale do rzeczy. Mi się te speedrun'y nawet podobają. Wiele początkujących graczy ma problem z niektórymi misjami. Chociaż te z motelem i z parowcem są wręcz banalne i nikomu nie powinny sprawić trudności. Fajnie by było, gdybyś zrobił podobne z misjami ,,Świetny Interes'' i ,,Bon Apetit'', bo z własnego doświadczenia wiem, że są to jedne z najtrudniejszych misji w Mafii.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jeśli już mówimy o "speedrunie" to tutaj jest mój dzisiejszy http://www.twitch.tv/zahhovak/c/5535334 oczywiście popełniłem sporo błędów ale co tam, myślę że jak na kilka dni prób i tak jest nieźle - ciężko jest od razu całą grę przechodzić.
"Przyjaźń to gówno"
rasqba to nijako ma się do speedrunów :) W speedrunach liczą się sekundy :)

Zaplatsen oglądałem twojego speedruna i muszę ci powiedzieć że to też ma się nijako z legitnym speedrunem :) Nieraz traciłeś masę czasu.

Sam mam w planach zrobienie speedruna ale cały czas ogarniam mapy no i potrzebowałbym lepszą maszynę do tego :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra