Minecraft Machinima - Lost Anders 1927

Witam, przez ostatni miesiąc pracowałem nad kolejną machinimą. Tym razem z Minecrafta, film jest stylizowany w klimaty Mafii. Nie zrażajcie się od razu ze względu na grę w jakiej to nakręciłem, ta gra jest jedną z tych, ktore nadają się do tego doskonale. Udoskonalona o shadery, lepsze tekstury, oraz klimatyczne miasto mojego autorstwa wygląda chyba całkiem nieźle :-D Machinima będzie miała ok. 4 odcinków. Pierwszy jest niestety trochę krótki, chodziło mi w nim głównie o wprowadzenie widza w całą historię. Zapraszam do oceniania.

Za dubbing dziękuje:
Tommy Francisko - Jakubek120
Wandale - SlenderStajlTV, Geosus
Jak ktoś by był chętny do dubbingowania postaci, które wystąpią w kolejnym odcinku, to zapraszam do zgłaszania się poniżej :-F . Jak będzie już nagrany zgłoszę się do chętnych.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kiedy następne odcinki? :-P Widziałeś może mój "dubbing" ? Jeśli znalazła by się postać do której mógłbym podłożyć głos to na pw prześlij tekst ;-) w miarę możliwości postaram się go nagrać.


Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Widziałem już kiedyś temat z twoim dubbingiem, dobrze wyszedł ;-) Twój głos nada się na Dona mafii, który pojawi się w następnych odcinkach. Jak już będzie nagrany obraz, czyli najpóźniej za ok. 2 tygodnie to zgłoszę się do ciebie na pw ze scenariuszem ;-) Chyba, że masz Skype to możesz podać na pw, będzie tam łatwiej to ogarnąć :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witam, ostatnie czasy pracowałem nad kolejnym odcinkiem mojej machinimy Lost Anders 1927. Podczas produkcji pojawiły się drobne problemy, przez co jedna postać ma inny głos niż w poprzednim odcinku, ale nie chciałem opóźniać machinimy o miesiąc. Oto i ona.
Lost Anders 1927 [odc. 2]

Jeśli ktoś z forum jest chętny do dubbingu kolejnego odcinka, to zapraszam na PW. RobertRobin, sorry, że nie wziąłem cię do tego odcinka, ale miałem pare innych osób, jesteś zainteresowany kolejnym odcinkiem? Jeśli tak, to pisz na PW ;-) Jeszcze chciałem przeprosić za double post, ale nie chciałem zakładać nowego tematu, poprzedniego posta, nie chciałem edytować, bo nie miało by to zbytnio sensu.
Zapraszam do oceniania i komentowania :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek