Miejsca, gdzie trzeba kombinowac , aby sie tam dostac

Znacie jakies ciekawe miejsca gdzie normalnie nie mozna sie dostac ale kombinujac mozna ?
Ja np moge opisac jak dostac sie do ubojni , jesli bedzie ktos zainteresowany.
Nie wiem co to ubojnia ale napisz. Ja znam 2 przykłady w zime można się dostać do kanałów prowadzących do rzeźni Clamente a 2 to że 3 chapterze można się dostać do budynku przez okno na 1 pietrze...
Ubojnia / Rzeźnia :)
Dojtaje sie tam przez zlomowisko , nastepnie za budynek na na drugin zdjeciu i spada do wnetrza rzezni.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przyjacielu, a mógłbyś dokładnie opisać, krok po kroku, jak się tam dostać? Postawiłem ciężarówkę tak jak na tym zdjęciu i za nic nie mogę przejść przez płot.
Po wejsciu na kontener Idz tak jak kieruja strzalki napierajac na plot , tam gdzie jest ten gruz wpadniesz i wyjdziesz za plotem, nastepnie jak dojdziesz do tego budynku z napisami na scianie to obejdz go w lewo przy scianie , powinienes wpasc do rzezni.
Obrazek

PS
Jak bedziesz za plotem i dojdziesz do budynku z napisem na scianie , gdy pojdziesz w prawo znajdziesz taki kanal , mozesz isc w prawo przy siatce i na pierwszym rogu mozna przez nia przenikna i polazic po tym kanale :)
PS2
Jak bedziesz chodzil miedzy budynkami czy po trawie to strzel co jakis czas w podloze , jak nie bedzie widac efektu uderzenia pocisku to znaczy ze podloze to atrapa wizualna i odrazu tam wpadniesz.
Czesto trzeba sie tego wystrzegac , bo np jak wykombinujesz sobie jakies ciekawe miejsce i dotarcie tam zajmie ci 10minut to gdy wpadniesz bedzie musial zaczynac od nowa.
niewiem czy to do konca takie miejsce do kombinowania raczej to jednorazowy bug , ja w poczatkowych misjach mialem zadanie wrocic do domu do matki i siostr( ale nie ta poczatkowa ) i jakos tak obrocilem kamerą wlecialem pelna parą na biegu i nagle znalazlem sie pod 2 stronie drzwi w domu , tylko ze matka stala przy garach a siostra chyba siedziala gdzies (normalnie powinien byc filmik ze mu otiwera drzwi itd) ciekawa sprawa bo przewaznie jak jest taki bug ze sie gdzies wleci to niema nic przewaznie nawet podlogi niema a w tej sytuacji mieszkancy naprawde zyli nawet przebrac sie mozna bylo w szafie (ale wyjsc juz niestety nie ani kontynuowac misji) wiec jak komus sie nudzi to moze poprobowac moze sie uda :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
W całym EB jest masa takich miejsc :P Ale z niektórych już nie da się wydostać.
Kiedyś robiłem filmiki, miałem z tego video zrobić na YT ale jakoś się powstrzymałem.
Znalazłem nawet glitcha na wejście do "mechanika". Ale tak jak pisałem. Jak się wejdzie to się już nie wyjdzie ;]
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
asfad napisał(a):
niewiem czy to do konca takie miejsce do kombinowania raczej to jednorazowy bug

To sa raczej stale bug'i , kombinujac mozna je wykorzystac.

Czasami mozna miec problemy z wydostaniem sie ale wtedy restart misji FR :-) , niestety wiele miejsc ktore sa widoczne za ogrodzeniem to tylko "atrapy wizualne", myslalem ze wiecej miejsc za plotami to obiekty stale i bedzie mozna zobaczyc cos nowego , tak nie jest, sporo ma b.brzydka texture bo z za plotu nie widac :) Nie szkodzi , po skonczonych misjach mozna troche sie pobawic inaczej , kilka ciekawych miejsc mozna znalezc.
Nie wiem, czy fakt, że robiłem to w JA ma na to wpływ, ale jak już wpadłem do tej rzeźni to wszystko było przezroczyste, jedynie podwórko i jeden pokoik miały tekstury.
Dostałem się za płot, idę w stronę rzeźni... CHLUP! Wpadłem pod pod planszę (do wody). Zrespawnowało mnie w ... jednym z pomieszczeń w rzeźni! Skoro to miejsce jest oskryptowane, to mogli zrobić tak, żeby dało się normalnie wejść do tego i wiele innych miejsc. Np. "Misery Lane", fabryka piwa, posiadłość Vinci'ego, posiadłość Galante. Ehh... marzenie.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
cron