Metin 2

Gra w to ktoś? Jeśli tak, to na jakim świecie i na którym kanale? Ja dzisiaj zacząłem w to grać i przyznam, że warto ;) TUTAJ macie link do oficjalnej, polskiej strony Metina. Możecie tam pooglądać screeny, a jeśli się Wam spodoba to ściągnąć grę i się zarejestrować :)
Grałem w Metina przez dwa dni i mi się znudził ;-) . Zacząłem w niego grać bo kumple mnie przekonali, ale drugi raz nie dam się przekonać, albo i dam :mrgreen:
A na jakim świecie grałeś? I na którym kanale? Bo może byłbyś tak hojny (tak, piszę się przez "h" - to nie błąd, jak wiele osób o tym myśli) i coś zrzucił :P Ja mam jak na razie 5 poziom i przed chwilą rozwalił mnie jakiś dzik :P
Ja miałem 14 poziom, grałem na twierdzy, chyba 2 kanał ale nie jestem pewien. Tylko jest jeden problem oddałem konto swojemu kumplowi.
Ja gram na Grymuar CH1. Jestem ninja - 16 level. Gra jest świetna. Nawet dużo dziewczyn gra i czasem są sytuacje że trzeba niewiastę przed niedźwiedziem uratować hehe
Ja dzisiaj zacząłem, choć kiedyś w to grałem i miałem bodajże 20 poziom ;). Teraz mam oczywiście 1 level. Gra nawet fajna, nawet nie lubie takich gier a ta jest fajna ;)
Obrazek
Ja gram na 7 świecie (jakoś na "A" :P ), na pierwszym kanale ;)
Ostatnio z nudów wróciłem do tej gierki, gram ninją na Almanachu z 22 levelem.
już wolałbym gta -.-'
Ahh te maszyny XX wieku...

Obrazek
_Wersus_ napisał(a):
już wolałbym gta -.-'

A co ma MMORPG do gry akcji?
Grałem, lecz uznałem, że mógłbym zrobić w życiu coś lepszego od ciągłego bicia lvl.

@edit

Polecam silkroad, dobra gra, lecz mało miejsca na serwerach.
Grałem kilka dni... Ale mi się znudziła ;)
Podobno na "starym Metinie" (cokolwiek to znaczy) mojego przyjaciela kuzyn był drugi w całym Metinie więc dobrze...
Może kiedyś wrócę ale pomimo iż mam Vistę 32 bity coś mi Metina nie chce odpalać.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Ja grałem na Almanach... 22 lvl Wojownik Body ale przerzuciłem się na priva OscureLongju (po Włosku) :D Ale już i tak nie gram...
Nie grałem,nie lubię MMORPG,nie lubię takich klimatów ;) Chociaż moi znajomi w Metina się zagrywają,ja nie mam nawet zamiaru spróbować
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ