Mauser kar98k w mafii!

Na pewnym filmiku o mafii 2 widziałem w.w. karabinek. Link do zdjęcia : http://img85.imageshack.us/i/mauserl.jpg/
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
O! Pięknie ;) Uwielbiam ten karabin w CoD'zie ;) Myślisz, że jest jeszcze wersja z lunetą ?
Obrazek
No proszę, niemiecki karabin w mafii. W COD'zie nie raz się przydał :mrgreen: i w mafii też pewnie będzie jednym z moich ulubionych, no zaraz po Thompsonie oczywiście.
Obrazek
Obrazek
Też chciałbym aby była wersja snajperską. Uwielbiam karabiny mausera, niejednokrotnie z niego strzelałem (nie w grach ;)), pisałem cały artykuł na wikipedii o długiej wersji jego... Mam lekkiego hopla na punkcie mauserów :D
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Jak i na moje oko na temat aut i wogóle elementów wojny :D
Mauser !! MMmmm !
Wersja sniperska jest booskaaa <3
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Uwielbiałem ten karabin w innej grze od 2K Czech (dawniej Illusion Softworks) - Hidden & Dangerous 2.
Byłe moment, że bez lunety ściągałem Niemców headshotem. Dobrze się grało tą bronią.
Obrazek
Jurass napisał(a):
O! Pięknie ;) Uwielbiam ten karabin w CoD'zie ;) Myślisz, że jest jeszcze wersja z lunetą ?

To nie musi być kar tylko grand
Jak już to Garand, M1 Garand.... On też będzie, ale na obrazku jest Mauser karabiner 98 kurz. A co do karabinów snajperskich w grze, to zobaczymy ;)

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Fakt może to być Kark 98 ale szczerze tez mi trochę przypomina M1 Garanda ale nie wiem zobaczymy jak będzie. :-)
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Ku**a tak jest jak się wypowiadają osoby które się nie znają. Jak się nie znacie, to nie zabierajcie ku**a głosu! Wiesz w ogóle jak Mauser 98 wygląda, albo jak Garand?! Nie! Ja z Mausera strzelałem wiele razy, jego kostrukcje znam od podstaw, praktycznie każdą śrubeczkę! Mauser 98 to kompletnie inna konstrukcja, inny rodzaj karabinu. Garand jest pół-automatem, Mauser 98 jest manualny. A to wpływa na wygląd zamka i komory zamkowej. TO JEST KU**A MAUSER! Wku**ia mnie pisanie takie, choć się nie znam, ale napiszę byleby nabić sobie liczbę postów!
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Jezu, gościu, po co ten bulwers? Wygląda to tak, jakby jego wypowiedź skrzywdziła twoje spuchnięte ego. Jesteś ekspertem? To git, bardzo się cieszymy, ale nie każdy jest tak wszystkowiedzący. Więc jak chcesz już odgrywać tu takiego eksperta, który "zna każdą śrubeczkę", to lepiej wytłumacz mu dokładnie na czym te różnice polegają, a nie mieszasz gościa z błotem i rzucasz mięsem tylko dlatego, że nie wie jak wygląda broń, która była używana 70 lat temu. Damn.
No lekko mnie poniosło, ale to też wpłynęły na to bodźce zewnętrzne. Lekko przesadziłem z wychwalaniem czego ja nie wiem.
Tu macie M1 Garand:
ObrazekObrazek
Tu Mauser kar98k:
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
No i widzisz, ja patrząc okiem laika, nie widzę większej różnicy w ich zewnętrznym wyglądzie. Tak samo pewnie było z ANAKINEMS666. Nie każdy tak jak ty miał okazję strzelać z tych karabinów, i nie każdy widzi różnicę w wyglądzie zamka i komory zamkowej.
Ja jednak widze różnice i to spore,przede wszystkim na zdjęciu do którego link podał nam 7th son nad palcami Vita(?) widzimy takie pudełko(nie wiem jaką ma to naprawde nazwe,może to przyrząd celowniczy).M1 Garand tego nie posiada więc choćby dlatego to musi być Mauser.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Chodzi ci o szczerbinkę ;) M1Garand jak i późniejsze wersjie Springfielda M1903 (wersja A3), miały przeniesioną tę część układu celowniczego na koniec komory zamkowej. Dobre spostrzeżenie! Brawo!
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!