Mapa z Joe's Adventures we FreeRide

Mam problem, bo w tym FR, który dajesz nie wczytują się tekstury: nieba (są chmury na czarnym tle), a w zimie również ziemi. Poza tym usuwa samochody i przechodniów. Co robić?
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Sorki za odkop Albi czy mógłbyś mi dać linka do tego moda co ty wrzucałeś ?
lamka..................ale przeszedłemłem mafię II ;)
Witam. Może ktoś wstawić działający link z tym modem który dodaje tamę do freeride. Z góry dzięki :)
Ale chodzi o free ride JA, czy do czystej Mafii?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Do czystej mafii. Kiedyś miałem już miałem wgraną tamę do free ride ale teraz linki wygasły i nie pamiętam jak to się nazywało. :(
Modyfikacja Friensd For Life ma wgraną tamę. To free ride do czystej gry. Możesz sterować Vito, albo Joe.
W moim temacie znajdziesz bardziej szczegółowy opis moda i link do pobrania.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Znam tą modyfikację ale nie dało by się może samej mapki z joe adventures do free ride z vito ?
Nie da się wlepić do czystego free ride, bo potrzeba do tego pliku ''Content'', który jest tylko i wyłącznie w modyfikacjach DLC. Istnieje co prawda freeride w formacie DLC, ale nie można dać do niego nowej mapki, bo wymagana jest do tego edycja pliku ''Content''. Bez tego mapka po prostu nie zadziała.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hym... to jakoś kiedyś miałem to zrobione był chyba poradnik albo coś takiego i dało się to zrobić tylko że menu w grze było po angielsku jak pamiętam. Wiem jeszcze że w tym poradniku były zdjęcia na tej tamie jak vito był w mundurze wojskowym (tym z pierwszej misji). No nic trudno :(
Ściągnij Friends for life. To jest to, czego szukasz. Innego takiego moda nie ma.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ok ściągnę :). A zastanawiam się czy w tym Friends for life jest język polski lub angielski bo na filmiku jest po rusku.
Friends For Life dostępny jest w następujących językach:
-Czeski
-Niemiecki
-Angielski
-Francuski
-Włoski
-Polski
-Rosyjski
-Hiszpański

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, to proszę kierować je do mnie na PW, o czym już pisałem w temacie z modami. Jako swego rodzaju dystrybutor moda w RP znam go bardzo dobrze od strony technicznej i chętnie pomogę komuś, kto ma z nim problem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi