Mapa Empire City

[...]Na 16 km2 powierzchni Empire City, 2K Czech odtworzył miniaturę Nowego Jorku z lat 40-tych, wszczepiając w nią takie elementy jak Brooklyn Bridge, Empire State Building, czy Chrysler Tower. Mapka nie jest jednak wierną kopią NY i widać na niej liczne obiekty znane z innych metropolii. Miasto otaczają też autostrady, pojawia się kolej nadziemna. Z północy na południe płynie rzeka, w jej zakolu znajduje się Downtown z wieżowcami i powierzchniami biurowymi.

Od północy Empire City otacza morze, w tej części miasta jest Southport i Oysterbay, doki portowe ze statkami. Właśnie dlatego śródmieście tętni życiem (Chinatown i Little Italy). We wschodniej części miasta znajduje się okręg przemysłowy - Millville, zabudowany jest fabrykami, rurociągami, wysokimi kominami, halami fabrycznymi.


Na południe od rzeki rozciągają się bogate dzielnice mieszkalne: Klingstone i Riverside. Na zachodnim wybrzeżu znajdują się przedmiejskie- zielone dzielnice Hunters i Greenfielf.

Znikły zatem pustkowia z pierwszej części. Dzielnice mieszkalne jak np. Sand Island zabudowano dużą ilością podwórek i uliczek. W ich labiryncie łatwo zgubić przeciwnika.[...]

Źródło: http://www.idg.pl/news/152393_1.html

Postanowiłem zobrazować nieco ten zwięzły opis Empire City. Oto moja wizja miasta:
http://img386.imageshack.us/img386/2890/mapadt2.png
SirCosmo zobaczymy za niedługo jak Twoja wizja EC pokrywa sie z rzeczywistością. :-)
Różnice zapewne będą tylko w kształcie granic miasta. Ogólnie dobra mapka.
Obrazek
mysle ze bedzie wiecej jezior i odglaezien od rzeki. czyli wiecej wody
Nieźle ;) Ale również przypuszczam, że będzie więcej wody ;)
A ja przypuszczam że będzie więcej budynków i więcej metropolii.
muore il bandito, la mafia vive
Na pewnej niemieckiej stronie znalazłem mapę Empire City według ich wyobraźni :)

Obrazek
(Kliknij aby powiększyć)
Też ciekawa... ale ja swoją stworzyłem na podstawie tego przecieku. ;-)
Hm... Nie lepiej poczekać na oficjalne info?
MAFIA II
Czekam na premierę...
Może i lepiej, ale każdy (chyba) ma jakąś inną wizję EC ;)
To prawda ;-) Mogli by choć mapkę pokazać twórcy gry :-/ [/quote]
Kevin napisał(a):
Na pewnej niemieckiej stronie znalazłem mapę Empire City według ich wyobraźni :)

Obrazek
(Kliknij aby powiększyć)


jak dla mnie to za mało mostów :-/
Chu*owa ta mapa jak Niemcy i cały ten naród...

Z szacunkiem dla Ciebie, za czas poświęcony na szukanie ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg