Mały problem z grą Star Wars

Cześć, drodzy użytkownicy mam pewien problem z grą Star Wars The Force Unleashed. Chodzi tu konkretnie o to, że podczas grania w momencie wczytywania drugiej misji gra wyłącza się i mogę albo ją zamknąć albo poszukać rozwiązania w internecie ale to drugie nie działa. Jeśli któreś z was miałoby jakiś pomysł to bardzo proszę o pomoc. Jakąkolwiek.
A i przepraszam bo nie wiem czy w dobrym dziale wstawiłem temat.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Spróbuj włączyć grę jako administrator. Miałem podobny problem z Lego Movie. Gdy ładowała się kolejna część to figurki nie przeskakiwały. I pytanie: pirat czy oryginał? SPEED ANSWER! Konsola czy pecet? Jeśli to drugie to podaj konfigurację.
Oryginał. Przedwczoraj kupiony z allegro. A włączenie przez administratora nic nie pomogło. A zależy mi na tej grze bo instalacja trwała prawie 4h ! (ale to już nie wiem dlaczego)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jaka konfiguracja?
Konfiguracja? Weź mi najpierw powiedz co to jest konfiguracja. Chodzi ci o wersje gry? 1.0 jeśli o to chodzi.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Chodzi mi o kompa. Ram, procek, grafika.
Aha. Laptop Toshiba Procesor Intel Core i5 2450M CPU 2,50GHz, karta graficzna AMD Radeon 2GB, Ram 6GB, Windows 7 Home Premium.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Skoro kupowałeś z Allegro, to może z płytą coś nie tak, i cię oszukano?