Malwarebytes- nie znalazł kilku wirusów ?!

Witam posiadam Malwarebytes z stałą ochrona od kilku miesięcy. Od jakiegoś czasu komp zaczął dziwnie chodzić. Użyłem ComboFix i okazało się że mam wirusy, I jakieś programy szpiegowskie . Dodam że zaporę miałem wyłączoną wiec to rozumie....Pobrałem nod32 wersję online i po skanowaniu wyszło mi 7 zarażonych Plików ( 3 odmiany trojana) . Malwarebytes ich nie wykrywa. WTF??

Napisałem ten przypadek dla osób które korzystają z tego programu aby pobrali chociażby tego nod32- wersja online (sam skaner) i przeskanowali komputer bo może się zdarzyć że również mają coś czego by nie chcieli mieć na dysku...
Obecnie stanąłem w kropce nad "i " i zastanawiam się nad zmianą programu antywirusowego.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No cóż, żaden program nie jest idealny. Ostatnio do jednorazowych skanów polecam Comodo Cleaning Essentials. Comodo ma bardzo dobrą wykrywalność, ale ich aktywna ochrona (Comodo Internet Security) doprowadziłaby mnie do szału - zbyt dużo komunikatów i pytań.
Też korzystam z Mbam i też mi nie chroni kompa jak powinien - od dwóch dni komp niemiłosiernie tnie, wyłącza się przez pół godziny, itp. Po paru godzinach kombinowania, czyszczenia kompa i optymalizowania go, trupek działa płynnie. Dziwi mnie, że Mbam zawodzi, bo od paru lat z niego korzystałem i był bardzo skuteczny. Cóż, może nadszedł czas na zastanowienie się nad dalszym losem Mbam-u?
Obrazek
cron