MafiaWiki

Grisha teraz mamy zapał do tego ;)
Można by było coś myśleć ;)
Założyć osobny Topic dla osób które by chciały i przydzielić ty piszesz to, Ty zaś tamto i wsio ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Ja jutro - pogram trochu w Mafię, narobię screenów, napiszę trochę i... i pokażę Wam to tutaj.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Co za zapał. Niestety w najbliższym czasie (o ile w ogóle) nie planujemy MafiaWiki ;-)
a pojazdki beda :D ?
Obrazek
a pojazdki beda :D ?


Czytać umiesz ?

Co za zapał. Niestety w najbliższym czasie (o ile w ogóle) nie planujemy MafiaWiki ;-)


No cóż szkoda no ale looz ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Można też postawić WikiMafię na osobnym serwerze ;-) Zastanowię się nad tym.
Kevin napisał(a):
Można też postawić WikiMafię na osobnym serwerze ;-) Zastanowię się nad tym.


No to, co liczymy na Kevina? Kibicujemy mu? :mrgreen:
Obrazek
Grisha napisał(a):
Kevin napisał(a):
Można też postawić WikiMafię na osobnym serwerze ;-) Zastanowię się nad tym.


No to, co liczymy na Kevina? Kibicujemy mu? :mrgreen:


Raczej tak, rodziny się nie zostawia w potrzebie, dlatego jeżeli będzie trzeba to chętnie w czymś pomogę.
muore il bandito, la mafia vive
Potrafiłbyś zająć się stroną techniczną - postawienie Wiki na serwer itp.? Dla mnie to koszmar, niestety... Jeśli nie, to może znajdzie się ktoś inny? ;-)

Do james_beckerson - oczywiście, że będą! ;-)

PS. Przenoszę do innego działu, bo MafięWiki z MT łączą już tylko wspomnienia.
Kevin napisał(a):
Potrafiłbyś zająć się stroną techniczną - postawienie Wiki na serwer itp.? Dla mnie to koszmar, niestety... Jeśli nie, to może znajdzie się ktoś inny? ;-)

Przenoszę do innego działu, bo MafięWiki z MT łączą już tylko wspomnienia.


Niestety ale na tym akurat się nie znam ;-)

MafiaWiki jeżeli już powstanie, to jakieś tam powiązania z MT powinna mieć.
muore il bandito, la mafia vive
Ok, zajmę się tym. Dajcie mi godzinkę. Jak, to zrobię, to zapodam wszystkim i zaczniemy edycje.

edit:
No, to ruszamy. Każdy chcący dodawać nowe hasła proszony jest o rejestracje. Rejestracja uproszczona bez podawania emaila, więc proszę bay każdy dokonał rejestracji.

Link do MafiaWiki:
http://www.mafia-wiki.cba.pl
--------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------
Wymagane dla każdej osoby chcącej dodawać nowe hasła
W tym temacie dodajemy swój nick i każde utworzone hasło:
mafiawiki-hasla-t1175.html#p18860
Obrazek
jakie to urocze :mrgreen: bedzie mozna edukować lud o pojazdach. Dzieki za urządzenie tej MafiiWiki
Obrazek
Mam takie pytanie, otóż czy można rozbudowywać hasła innych autorów oraz zakładając, że można, to jak zaznaczać to w tym temacie:http://mafiatown.gram.pl/forum/mafiawiki-hasla-t1175.html?
Oczywiście, że można! Jednak nie należy wtedy dopisywać już tego hasła do swojego "profilu" w tym temacie, ponieważ nie jest się jego stwórcą ;-)
Coś się zepsuło. Nie można wejść do MafiaWiki, ponieważ wyświetla się błąd o treści:

MediaWiki internal error.


Exception caught inside exception handler


Wie ktoś o co chodzi? Zbliża się Mafia 2, można wpisać trochę nowych haseł.