MafiaWiki HASŁA

W tym temacie wpisujemy swój login na MafiaWiki i dodane hasła w MafiaWiki.
Każdy tworząc posta w tym temacie tworzy swoją kartę i edytuje ją za każdym razem gdy utworzy nowe hasło na MafiaWiki. Tylko i wyłącznie jeden post na jedną osobę.

Temat ten ma na celu uporządkowanie nowo dodanych haseł, aby każde z nich zostało prędzej czy później dodane do jakieś kategorii.

Link do MafiaWiki
http://www.mafia-wiki.cba.pl
-------------------------------------------
O MafiaWiki dyskutujemy w tym temacie:
mafiawiki-t70.html
Obrazek
Grisha

* Paulie
* Tommy Angelo
Obrazek
Mnich

* Sam
* Big Biff
muore il bandito, la mafia vive
Kevin
- Bolt Ace Tudor,
- Bolt Ace Touring,
- Bolt Ace Runabout,
- Bolt Ace Pickup,
- Bolt Ace Fordor,
- Bolt Ace Coupe,
Jeferiaz

*Don Peppone
*Ralph
*Sarah
*Luigi
*Don Salieri
*Works Quarter
*Lucas Bertone
*Wyścig
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Hanys
*Lost Heaven,
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
James
*Ascot Bailey
*Schubert Beverly
Obrazek
bedzie doublepościk :)

Pododawalem informacje na temat wozów które omówiono w filmiku Tools of trade - Schubercie Series AB, Lassiterze 75, Walkerze Rocket, Jeffersonie Provincial, Walterze.
Obrazek
Jak mi kac zejdzie, będę musiał tam zajrzeć i poprawić parę artykułów. Chodzi mi o gramatykę i tym podobne pierdoły. Oczywiście o ile nie macie nic przeciwko?
Obrazek
- M a f i a P B F -
Kiedy już zakończy się rok szkolny, będę miał wieele czasu i na pewno wpiszę kilka haseł do MafiaWIKI, bo uważam, że jest to ciekawy projekt i warto włożyć w niego trochę pracy.

TommyTheGun napisał(a):
Jak mi kac zejdzie, będę musiał tam zajrzeć i poprawić parę artykułów. Chodzi mi o gramatykę i tym podobne pierdoły. Oczywiście o ile nie macie nic przeciwko?


Rzeczywiście, błędów widać sporo. Ale chyba nie mają nic przeciwko, w sumie to dla dobra projektu, nie?
dorzucilem Smitha Custom 200 skoro sie juz screen z jego danymi znalazl :)
Obrazek
nivener napisał(a):
Kiedy już zakończy się rok szkolny, będę miał wieele czasu i na pewno wpiszę kilka haseł do MafiaWIKI, bo uważam, że jest to ciekawy projekt i warto włożyć w niego trochę pracy.

TommyTheGun napisał(a):
Jak mi kac zejdzie, będę musiał tam zajrzeć i poprawić parę artykułów. Chodzi mi o gramatykę i tym podobne pierdoły. Oczywiście o ile nie macie nic przeciwko?


Rzeczywiście, błędów widać sporo. Ale chyba nie mają nic przeciwko, w sumie to dla dobra projektu, nie?


To Wy tworzycie Mafiawiki, jeżeli trzeba coś poprawić i macie na to ochotę to proszę bardzo. Każdy może tam coś śmiało dodać.
Obrazek
Nivener

- Oak Hill
- Chinatown
- Central Island
- New Ark
- Downtown
- Hoboken
Też postanowiłem coś napisać :)

Rnaki
Misje
Mod
Słowniczek


Dodam coś jeszcze. ;-)

Edit:

Dodałem o Modach :-)

Edit2:

I Słowniczek...
Ko
*Ralph (Edycja, znacznie szerszy opis a nie jedna linijka)
*Lucas Bertone (Jak wyżej)
*Policja
*Bolt Ace (opis)
*Samochody
*Misja "Propozycja nie do odrzucenia"

EDIT
Poprawiłem też Misje Rnakiego gdyż miały sporo błędów. Piąta misja tylko była nazwana Czysta Gra, podczas gdy w mafii zarówno 5 jak i 6 misja mają taką nazwę. Z kolei 6 misja miała nazwę Sarah, gdy 7 misja miała nazwy zarówno Sarah (Trzy pierwsze save'y) jak i Lepiej do tego przywyknij (Cztery kolejne). Dalej: Dziwka i Ksiądz też stanowiły w tym spisie dwie osobne misje, 8 i 9, podczas gdy jest to jedna misja o dwóch zapisach (Trzy pierwsze save'y misji mają nazwę Dziwka, dwa ostatnie Ksiądz). W rezultacie czego:
-Misja Wycieczka na wieś w spisie jest zaznaczona jako dziesiąta misja, podczas gdy jest to misja dziewiąta.
-Misja Omerta jest w spisie zaznaczona jako jedenasta misja, podczas gdy jest to misja dziesiąta.
-Misja Odwiedziny u bogaczy w spisie zaznaczona jest jako dwunasta misja, podczas gdy jest to misja jedenasta.
-Misja Świetny Interes! została pominięta, w jej miejsce wstawiono Odwiedziny u bogaczy.
Dlatego też poprawiłem całość, aby artykuł nie wprowadzał w błąd. Dałem też zarówno save'y jak i misje, a nie jedynie nazwy misji.