Mafia z kolekcji klasyki steam i masa problemów.

Witam. Kupiłem Mafie dwa z Kolekcji Klasyki (pomarańczowa) bo wydawała się w rozsądnej cenie, a piractwa nie lubie, choć po mojej przygodzie z Mafią, chyba będę musiał ją pobrac z Pirate Bay'a, jednak nie po to wydawaem na nią pieniędze.
Gra instaluje się normanie, po czym pobiera aktualizajce która ma 7(?) giga. No nic, powiedziałem, ale pobieraj sie, poczekam. Jednak po pobaniu tego ustrojstwa, naciskam przycisk 'graj' i pam,pam, pam - > gra instaluje sie od nowa, od nowa pobiera akutu mająca 7 gb i tak juz 4 razy. Za następnym każdym razem próbowałem coś kombinować, zmieniać, wyłączać steam czy cos takiego. Nic z tych rzeczy. Miał ktoś podobny problem i wie jak postąpić aby ta gra zadziałała bez konieczności uciekania się do nielegalnych praktyk ? mój nick steam jest taki sam jak nick tutaj ;>
Spróbuj włączyć instalację przez setup.exe na płytce. Lub spróbuj takim sposobem - włącz steam -> dodaj grę -> aktywuj produkt na steam -> podaj kod produktu i instaluj.
muore il bandito, la mafia vive
to z płyty próbowałem, poszło, owszem, a po zainstelowaniu gra jakby automatycznie usuwa się z komputera (?) i tyle . chce od nowa instalować i od nowa pobierać ;< 2 sposób spróbuje potem, obcenie wywaaliłem całego steama i pobrałem od nowa, zainstalowałem gre i pobiera mi sie od stanu 5 giba do 7,3 (nie od poczatku ! ). może tym razem pójdzie, nalezy być dobrej mysli, ale szczerze jestem cholernie zły na to co się dzieje w tym świecie. wcześniej grałem na konsolach, ale po dostaniu nowejgo kompa, kupiłem mafie na niego, bo była tańsza, i tu moje zdziwnienie że takie problemy mogą być przy odpaleniu gry o.O ;>