Mafia usuwający się automatycznie profil

Hej.
Mojemu koledze pożyczyłem Mafię (moją orginalną) zainstalował grał niby wszystko pięknie potem wyszedł z gry wszedł profilu nie było próbował kilka razy za każdym razem gdy wyszedł z gry jego profil się usuwał. Kazałem mu od instalować i zainstalować grę ponownie. No i problem się powtarza... Ja już nie wiem co jest z tą Mafią.
Pomóżcie! Tak jak wspomniałem problem polega na automatyznym usuwaniu się profilu po wyjściu z gry.
Obrazek
Bo grał na Twojej . Niech kupi swoja grę to będzie miał swój profil.

nie pomagamy w takich sprawach przeczytaj regulamin. Jest Twoja ale kolega sobie pożyczył -jedna z odmian piractwa.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No i co z tego że grał na mojej ? Gra jest orginalna więc powinna mu działać poprawnie....
Obrazek
Nie dostrzegam w tej sprawie objawów piractwa. Jeśli pożyczył koledze, a sam w tym czasie nie grał, to nie jest to piractwo. Idąc tym tropem pożyczanie książek to też piractwo ;-) Dopóki nie padnie tu informacja na temat jakichkolwiek cracków, gamefixów itp. nie podejmę żadnych kroków. Wracamy do tematu.
Jak to nie jest? Tak samo jakbym powiedział : koledzy przeszedłem Mafie II - kto chce sobie zagrać na oryginalnej płycie? 1 osoba płaci za grę a kilka gra to jak to nie jest piractwo? Co do książek... to forum o grach nie książkach wiec nie ma co porównywać książkę do gier. Było kilka takich tematów i wszystkie zostały zamknięte. Odpowiedz była jedna- niech kupi grę.
Jeśli by kolega napisał problem- "pożyczyłem oryginalną grę i usuwa mi się profil - odpowiedz była by jedna kup sobie swoją nie pożyczaj. A z tego co się orientuję dziwny problem dla "oryginalnej wersji" ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robert sorry, że się wpieprzam, ale według Twojego rozumowania sprzedaż czy też wymiana gier to piractwo?

EDIT:

@Down
1 osoba płaci za grę a kilka gra to jak to nie jest piractwo?

Załóżmy, że wymieniam się grą ze znajomym. Jest tylko jedna oryginalna płytka, a gra i grało na niej kilka innych osób. Według Twojego rozumowania właśnie to będzie przestępstwem.
Obrazek
Nie, a gdzie tu mowa o sprzedaży lub wymianie? Co do cracka... Jeśli mam oryg. grę za którą zapłaciłem i używam cracka np. -no-CD. To nie łamie żadnego przepisuj ponieważ mam oryginalną wersję gry.W razie kontroli policji pokazuje grę i co mi grozi? no nic.
Jednak w tym wypadku gra należy do kogoś innego.

Zresztą nie ma co nawet dyskutować bo nie ma sensu :-P

Co do tematu polecam:
1.reinstal lub
2.patha 1.0. lub
3. sprawdzenie dysku czy nie ma błędów bo może on nie "chce" zapisać plików save .
Nic innego nie wymyślę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Schodzimy z tematu panowie, wracamy do niego. Nie jest to miejsce na dyskusję o piractwie - akurat w tym przypadku nie widać zdecydowanych przesłanek ku temu, że MGeraltS jest piratem. Tym postem chciałbym zakończyć niepotrzebną dyskusję, każdy następny post off-topic będzie odpowiednio nagrodzony. Jeśli ktoś wyrazi ochotę, niech stworzy temat w dziale off-topic, który będzie traktował o piractwie. To nie miejsce na taką dyskusję.