Mafia spolszczenie

Zainstalowałem mafię, wszystko było pięknie ładnie, tylko po angielsku. No to ściągnąłem spolszczenie do wersji 1.0 bo taką mam wersję Mafii, no i wyskakuje mi błąd: Init error. error: #7453 Master data: 'pl' Patch data 'en'. Proszę o pomoc.

edit:W katalogu tables zmieniłem nazwę pliku version na version.txt, teraz odpala, ale dalej po angielsku. Jakieś sugestie?
Dobra, zrobiłem reinstala i chcę teraz ściągnąć nowe spolszczenie. Możecie dać linka i opisać co i jak zrobić?
Co do tego błędu to chyba musisz utworzyć folder Tables w głównym katalogu gry i w nim utworzyć dokument tekstowy "version.txt" (bez cudzysłowia) a w nim wpisać pl, lub en (nie pamiętam dokładnie bo sporo czasu się w to nie bawiłem). Ale ze swoich doświadczeń myślę że to może być rozwiązanie. Pozdro

EDIT: nie doczytałem że mas ten plik, wiec spróbuj sie nim "pobawić" tak jak opisałem :D
Mam ten folder tables, a w nim plik version.txt i mam wpisane pl i jeszcze w ty tables pliki carcylopedia, carindex, lang_pl, textdp_pl. Teraz gra się odpala normalnie, tylko wszystko dalej jest po angielsku! Proszę o pomoc!
a plik :
textdb_pl

masz ? to on jest odpowiedzialny za język ...
ewentualnie zmień jego nazwę na textdb_en i spróbuj ponownie odpalić grę..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Już sam sobie poradziłem, temat do zamknięcia

A więc zamykam - niv

Obrazek