Siema, mam taki mały problem :-| Wszystko ładnie śmiga, ale po jakimś czasie nie ważne czy to misja, gra swobodna czy ekstremalna gra po ok. 5/10 minutach się crashuje i wywala do Windowsa. Mam Windows 7, prędzej na XP działało pięknie. Próbowałem już w trybie zgodności z Win. xp sp2, i jako administrator, ale to nic nie dało. Ostatnio pobrałem moda PolishTown, świetny mod muszę przyznać :-F Co jeszcze nie crashuje mi gry jak na nim gram, nie próbowałem jeszcze misji, ani zwykłej swobodnej jazdy. Jak jest mod zainstalowany, to w menu, "Wprowadzenie" jest zastapione "PolishTown" jak uruchamiam ten tryb to mi nie crashuje. W oryginalnej grze po kliknięciu "Wprowadzenie" odpala się tylko początkowa Cutscenka, a w PolishModzie swobodna gra, chciał bym przejść grę kolejny raz, ale niestety jedną misję będę przechodził tydzień jak co chwile będzie mi się crashować :-( Wie ktoś co z tym problemem zrobić? Według mnie jest to wina komputera, za nowy? Dodam też, że na laptopie moich rodziców śmiga pięknie, i nic się nie dzieje, problem w tym, że oni mają już z 3 lata ten komputer, też Windows 7, a ja nie cały rok, naprawdę jest to wina komputera?
Pozdrawiam.
PS. Napisałem niezrozumiałe głupoty, co nie?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek