Mafia Ps2 Czarny Ekran

Witam mam pewien Problem Mianowicie Kupiłem sobię mafie na ps2 wszystko ładnie włącza się mogę włączyć tryb Wyścigu Auto encyklopedie ale gdy włączam Misje Propozycja nie do odrzucenia misja się łąduję po załadowaniu czarny ekran i tyle licze na szybą odpowiedz
No cóż, sam posiadam PS2 i wiem, że tutaj nie ma zbyt wielu powodów jakichkolwiek problemów. Pierwsze pytanie: czy inne gry działają bez zarzutu? Czy ładują się bez problemów? Jeśli tak to stawiałbym na uszkodzoną płytkę. Jeśli z innymi grami też są problemy to pewnie laser. Zwykle tak bywa, że to wina albo lasera, albo płytki.

Stawiałbym raczej na płytkę, pewnie kupiłeś gierkę używaną, a z takimi różnie bywa. Wsłuchaj się też, jak pracuje napęd. Jeżeli cały czas "warczy" i obraca płytkę, znaczy że próbuje ją odczytać. Jeśli natomiast wydaje takie "pulsacyjne" odgłosy, to znaczy, że prawdopodobnie nie odczyta płytki.
Dzięki za Szybką Odpowiedz Wszystkie Gry Działają Bez Zarzutu,Wolna Jazda Tryb Wyścigu Tylko Uruchamiam Propozycje nie do odrzucenia ekran ładowania i czarny ekran
Przeczyść płytę - bardzo jest porysowana?
Masz kolegę który ma PS2? Sprawdź czy u niego też ten problem występuje..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Płytę "Umyłem" Nie jeden raz a co do kolegi :-( Niestety
Umyłem Płyte Płynem , działa dzięki wszystkim za pomoc.

No to do archiwum - niv

Obrazek
cron