Mafia PKK tekstury błąd

Witam posiadam oryginał gry mafia z PKK, zainstalowałem ją dzisiaj i napiszę od razu że miałem problem z jej uruchomieniem po instalacji bo gdy próbowałem ją włączyć nic się nie działo więc poczytałem trochę na forach że trzeba grac patcha który usuwa zabezpieczenie DRM czyli ze gra działa bez płyty i że uruchamia się pod systemami win7/vista, ok gra się uruchomiła ale już w menu zauważyłem pojawiające się lekkie artefakty graficzne na napisach w opcjach i w menu. Zacząłem nową grę i wszystko byłoby fajnie gdyby nie te artefakty graficzne które się pojawiały np.na karoserii samochodów w pierwszym wprowadzającym filmiku lub zniekształcona graficznie twarz głównego bohatera oraz te błędy przy wyświetlaniu napisów :/ wkurzające to jest trochę bo nie można czytać wyświetlających się dialogów postaci w grze.
I teraz mam pytanie czy ktoś może mi podać dobrą jakąś konfigurację żeby to wszystko jakoś dobrze hulało i żeby nie pojawiały się te artefakty graficzne? Ja podam swoją specyfikację lapka:
Windows 7 64-bit SP1
Intel Core 2 Duo CPU T5800 2.00 ghz, 3 Gb RAM, Karta graficzna (Rodzina mikroukładów Mobile Intel 45 Express Chipset Family.
Czy może ktoś z użytkowników mi coś pomóc w mojej sprawie, napisać jak mam ustawić konfigurację w opcjach żeby nie było tych artefaktów?
Dodam że 2 dni temu aktualizowałem wszystkie sterowniki do wszystkiego płyta główna, karta graficzna, dźwięk ITP.

Być może pomoże mi ten mod http://mafiatown.gram.pl/interface-reno ... ik,7.html?? Jak sądzicie może to pomóc, nie chcę wgrywać skoro mogę coś popsuć lub może nie zadziałać poprawnie. jak narazie mam czystą niezmodyfikowaną grę.

Nie dodawaj nowego posta, jeśli ostatni jest twojego autorstwa. Używaj opcji "Edytuj" - M.
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Spróbuj włączyć Mafię z trybem zgodności dla Windows XP Service Pack 3. Prawym przyciskiem -> Właściwości -> Zgodność -> Tryb zgodności -> Windows XP Service Pack 3 -> Zastosuj -> OK > Włącz Mafię. Ważne, żebyś dał Zastosuj a później OK, bo jeśli nie dasz Zastosuj to nie zapisze zmian.
PS. Jestę Adminę :mrgreen:
Nie piszemy postów pod postem. Przycisk "Edytuj" kolego - Ja
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ale ja już odkąd zainstalowałem grę to miałem ten tryb zgodności ustawiony, zmniejszyłem rozdzielczość w pliku setup.exe w ustawianiach na 640x480, mam włączone w tych ustawianiach tylko opcje:
- Sprzętowe TransformLighting
- Zawieś przy braku aktywności
- Bufor W
- Paleta Kolorów 32
- Tempo odświeżania Domyślne.
______________________________________-
A opcje powyłączane w grze to:
- Truecolor
- Niski poziom detali
- Jakość/rozmiar tekstur Skompresowane
I reszta opcji również powyłączana
Może powinienem włączyć tą opcję niski poziom detali? Może to coś pomoże i nie będzie tych artefaktów i błędów graficznych?
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
deepack99 napisał(a):
Ale ja już odkąd zainstalowałem grę to miałem ten tryb zgodności ustawiony, zmniejszyłem rozdzielczość w pliku setup.exe w ustawianiach na 640x480, mam włączone w tych ustawianiach tylko opcje:
- Sprzętowe TransformLighting
- Zawieś przy braku aktywności
- Bufor W
- Paleta Kolorów 32
- Tempo odświeżania Domyślne.
______________________________________-
A opcje powyłączane w grze to:
- Truecolor
- Niski poziom detali
- Jakość/rozmiar tekstur Skompresowane

Te opcje włącz i artefakty powinny zniknąć.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file