Mafia na Windows 8

Sprawa wygląda następująco. Gdy uruchamiam Mafię bez trybu zgodności to nie mam tych filmików na początku (jaka firma zrobiła itd), do tego po rozpoczęciu nowej gry nie mam intra (tzn. tej latającej kamerki po Lost Heaven), tylko od razu Tommy wchodzi do baru. Co dziwne, mam odblokowane wszystkie niedostępne tryby już na początku gry, w tym FRE. Po odpaleniu w trybie zgodności z XP, ekran wygląda tak :

Obrazek

(fota robiona aparatem bo fraps nie wyłapuje tej ramki)

A powinien wyglądać tak :

Obrazek

Cała ta cholerna ramka zasłania mi niektóre elementy typu HUD. Jest jakiś sposób aby to wyłączyć? Szczerze mówiąc nie jestem w tym oblatany.
muore il bandito, la mafia vive
W setupie zaznacz opcję "Pełny ekran"
Co do filmików, to możliwe, że nie ma ich w folderze z grą, lub po prostu Windows 8 nie czyta ich formatu, dlatego ich nie widać w grze. Na szczęście to tylko te reklamy na początku i intro jest czytane z filmu, więc podczas grania nie będzie żadnego problemu.

Co do ramki, daj screena swojego pliczku "setup", który jest w folderze z grą. Możliwe, że nie masz włączonego pełnego ekranu, chociaż wtedy ramka by nie przysłaniała interfejsu, ewentualnie jak masz tą ramkę na włączonym pełnym ekranie, to spróbuj odpalić w okienku (w trochę mniejszej rozdzielczości, żeby nic nie wychodziło 'poza monitor').
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mam ten sam problem z ramką. Oto mój setup.
Obrazek
cron