Mafia - Movie By Mafiatown

Czy pomysł "Video MafiaTown" jest dla Ciebie dobry ?
90% (26)
10% (3)
Liczba głosów: 29
Siemanko

Moi drodzy przyjaciele, ostatnio wpadłem na moim zdaniem świetny pomysł. Temat próbowałem wyszukać ale nie znalazłem.

Ogólnie rzecz biorąc projekt nazywałby się "Video MafiaTown"

A więc pomyślałem o tym, że nasze forum jest świetne. A bardzo miłym dodatkiem i reklamą byłyby filmiki związane z mafią, czyli lepsze gameplaye, walkthroug'i, bądź po prostu filmiki które kręcilibyśmy podczas zabawy, po to by pokazać piękno mafii. Testowanie nowych modów jak i ukazywanie tych które już są.

Byłbym skłonny utworzyć konto w popularnym serwisie YouTube
i wrzucać tam filmy naszego wykonania. Montowałbym je, ponieważ nie sprawia mi to żadnego problemu i trochę już w tym siedzę.

Jeżeli jesteście za tym pomysłem prosiłbym o zagłosowanie, aby wszystko było wiadome.


Oczywiście filmy musiałyby być dobrej jakości, bez zacinania się, beznadziei niestety nie chciałbym pokazywać. Dodawać do folderu z plikiem video można by dodawać ewentualnie interesujące screeny.


Spakowane pliki można by przesyłać do mnie pocztą adres:
bądź wstawiać na jakieś servery pozwalające na darmowe umieszczanie plików bez konieczności czekania ich pobranie, i limitów przykłady:
bądź innych źródeł.


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, tylko nie krzyczcie i nie wyzywajcie ! :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Taka mała uwaga. Na "Przeklej.pl" są limity ;-)
Pliki do 50mb można pobierać bez logowania się...

ale to nie problem, można wstawić na jakikolwiek inny serwer, to są takie które ja znam a jeżeli korzystasz z innego lepszego to możesz podać adres, przyda się.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Osobiście polecam 4shared.A co do pomysłu,bardzo fajne. :-D Tylko trza będzie jeszcze jakoś zareklamować ten kanał na YouTube
Obrazek
Z tym raczej nie będzie większego problemu, tutaj zależy wszystko od Was bo ja kręcić filmików u siebie z mafii nie mogę niestety.. ale montować jak najbardziej :) czekam na dalsze głosy i ochotników do projektu.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Prosiłbym o konkrety dotyczące tego czy znajdą się ochotnicy którzy chcieliby się w to zaangażować kręcąc jakieś krótsze, dłuższe filmiki.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Widzę , że niektórzy nie mają nic ciekawszego do roboty.
Salieri Cię dorwie
Mają, ale to się nazywa angaż w rozwijanie się forum, a nie tylko siorbanie z niego ;-)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Nie chcę być chamski , ale forum jest pełne od podobnych tematów i robi się z niego śmietnik. :-|
Salieri Cię dorwie
Gdzie widzisz podobny temat cwianiaczku? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to morda w kubeł.
Odpowiadając na temat, to raczej trzeba założyć oficjalne konto MT na YT. Tutaj należy zgłosić sprawę administracji aby wyraziła zgodę, albo najlepiej niech oni to zrobią, będzie większa kontrola na wszelki wypadek.
Gameplay'e można by zrobić, ale na mnie nie licz jeżeli chodzi o nagrywanie. Zwykle przy nagrywaniu czegoś w Mafii, strasznie wszystko się zacina, ale napewno znajdzie się ktoś z mocnym sprzętem.
muore il bandito, la mafia vive
Rozumiem, dobrze mówisz, konto będą musieli założyć admini MT... i wtedy będziemy współpracować nad tym wszystkim... tylko zanim pójdę z tym wszystkim do "rady wyższej", trzeba zając się podstawowymi rzeczami, oraz organizacją ekipy.. dzięki za pomoc kolego :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Jestem za! Stworzenie konta Mafiatown na YouTube rozsławi. (Powinniśmy tam wstawiać porady,triki,bugi,gameplay'e, trailery np.: modów)

Edit: Jesteś za, no to fajnie, ale po co pisałeś (to co w zielonym nawiasie) jak autor tematu już w pierwszym poście napisał, co by widział aby było wrzucane na wspomnianym wyżej kanale na YT. //dosia92
MAFIA II
http://www.youtube.com/user/mafiatownXTpl

tu już ktoś stworzył konto. niech się zgłosi kogo to jest nie trzeba robić następnego. Myślę że to kogoś z moderatorów.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I