Mafia- Mój "dabbing"

Usuwam treść ze względu na istną gimbazę i bezmyślne hejterstwo na tym forum...
(poza nielicznymi of coz)

Niestety widzę że forum sie stacza...
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Powiem tyle... Najlepszy dubbing w historii Mafia TCOLH :shock: . Czuć było w głosach emocje i podnoszenie tonu. Wiadomo nic nie przebije oryginału ale ten jak na "amatorski dubbing" jest świetny, daję 10/10. Liczę że zrobisz przynajmniej jedną misję i dał dubbing do ściągnięcia ;-) .
Obrazek
Danke Mikrus ;)
Głos Sama jest faktycznie nie do podrobienia (jest genialny!)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Wlasnie chciałem zobaczyć, ale wyświetlił mi się komunikat "Film został usunięty przez użytkownika"
Coś się stało? Nie ogarniam :k
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Niestety DonMateo, widać że tutaj na forum zapleniło się je%$^nych hejterów , czym dali o sobie znać 11 minusami w ciągu minuty... :-/
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
glukkon7 napisał(a):
ze względu na istną gimbazę i bezmyślne hejterstwo na tym forum...

Niestety, na trollów nic nie pomożemy jeśli nie są zarejestrowani i nie pokazują tutaj swojego zachowania. Pisanie jednak, że forum pochłaniania gimbaza podczas, gdy nikt tutaj z zarejestrowanych użytkowników jawnie tego nie okazuje jest trochę krzywdzące dla nas wszystkich, nie sądzisz? Jeśli cenisz sobie bardziej opinie niż plusy/minusy, proponuję ci wyłączyć system oceniania w twoim filmiku na YouTube. Nic nie możemy poradzić na ludzi w innym serwisie.
Maf dlatego napisałem POZA NIELCZNYMI....
No ale dobra, jeżeli tak to odebraliscie, to sorki :A - chodziło mi o tych &$%&$%&$%& anonimów....
P.S. Szczerze, po raz pierwszy spotykam sie z tym że nieistniejący na forum trolle, tak żwawo zabrały sie do oceny... :shock:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Według mnie jednej osobie wyjątkowo mocno nie spodobał się twój film. Owa osoba uruchomiła bota, który automatycznie daje paręnaście minusów w jedną chwilę. Podobnie stało się z jednym filmem Jakubka120 (udzielał się kiedyś na tym forum) Robi on filmy głównie z Mafii i innych gier. Pod jego jednym filmem w trybie natychmiastowym pojawiło się bodajże 17 negatywnych ocen. Możliwe, że na twoim filmie, ktoś zastosował taką samą metodę? Nigdy nic nie wiadomo.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Glukkon, zastrzeż film jako 'prywatny', albo wyłącz oceny (proponowałbym to pierwsze) i z łaski swojej wrzuć ten film, bo chcę obejrzeć twój dub, który jest najlepszym z amatorskich w Polsce (ocenę wstępną opieram o waszą emisję Popetown).

Nie załamuj się, jeżeli film nie został dobrze przyjęty za pierwszym razem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Wiesz Hades, nie o to mi chodzi że "ktoś minusuje, więc beee" tylko to że trolla to ja wyczuję nawet na kilometr (mozna powiedzieć "Trollhunter ;-) ) i zdziwił mnie natłok tych gimbusów.
Oceniajcie tak jak wam sie nie podoba albo podoba, spox

Najlepszy amatorski dubbing w Polsce? Trochę przesadziłeś :-F Nie wydaje mi się- niestety głos Sama, jak już wczesniej pisałem jest nie do podrobienia


Tutaj wstawiłem filmik na moje drugie konto na którym mniej mi zależy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=kEFoGe2Z ... e=youtu.be
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Bardzo dobry ''dabbing''. Hejterzy nie znają umiaru ale za daba - brawa!
Komentarz wpisałem na YT, nie będę się powtarzał. Edit: A głos Sama jest w porządku - nie mam nic do zarzucenia

A przy okazji... Może jakiś subik dla mnie? :mrgreen:
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Sorry, że tak późno komentuje , ale prędzej jakoś mi jakoś przemknął ten temat koło nosa. Bardzo dobry dubbing, może był byś zainteresowany również dubbingiem jakiejś z postaci w kolejnym odcinku mojej machinimy? (Musisz się zalogować, żeby zobaczyć tę treść)
Brakuje mi tutaj tylko odgłosów np. broni. Zawsze można podłożyć je podczas montażu, bądź nagrać cutscenke z wyciszonym oryginalnym dubbingiem w grze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hades- zeus na YT to ty? A właśnie zastanawiałem się co to za kolo :)
Suba dam jutr..ekhm... to znaczy dziś, of coz
DonMateo- nie ma sprawy, wal jak w dym ;)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Tu też zarejestrowałem się jako zeus1696, ale potem zmieniłem, bo nazwa była dla mnie za długa.

Mam nadzieję, że kiedyś ukończysz w 100pr. ten dubbing. Nie sam rzecz jasna.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron