[PS2] Mafia Live Stream

Dzisiaj koło 17/18 chce spróbować zestreamować emulacje mafii w wersji na PS2.
Nie wiem czy się uda więc nie obiecuje :) Stream będzie z myślą o osobach które nie grały a chcą zobaczyć mafię w wersji na PS2. Stream będzie dostępny pod tym linkiem:

http://www.xfire.com/live_video/LordCukier/

Rzeczy które chce pokazać to m.in.
- Race mode
- Mapy w race mode których nie ma w wersji PC.
- Różnice mapy LH
- Fizyka oraz gameplay

Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania oraz chciał by coś zobaczyć, niech pisze na czacie streamu.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jam mam mafie na PS2... I powiem jedno-OGROMNA TRAGEDIA!! :shock: :~
Tak skrojonej wersji gry jeszcze me oczy nie widziały... Grafika koszmarna,dużo rzeczy wycietych, itp. Dobrze Wam radzę, trzymajcie sie pc-towej wersji z całych sił . :idea:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Na YT można znaleźć sporo filmów z Mafii na PS2. Tutaj chociażby gameplay z misji, w której odwiedzamy wyśmienitego kucharza, Pepe :



Na ujęciu po masakrze, podczas dialogu, twarz Tommy'ego wygląda niemal identycznie jak ta z wczesnych wersji produkcyjnych.
muore il bandito, la mafia vive
No tak-w scenach dialogowych nie ma do czego sie przyczepic.
Ale sam gameplay: zobaczcie jakie są pustki na ulicach. W wersjach na pc mielismy kilka rodzajów przechodniów (roboli,dziadków i przede wszystkim kobity ;-) ) . A w wersji na ps2 są chyba 3-4 rodzaje przechodniów TYLKO płci męskiej.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Rzeczywiście, twarz Tommy'ego jest bardzo podobna do modelu z Bety. Czyżby twórcy wykorzystali w wersji na PS2 niektóre modele z Bety?

Odnośnie samej wersji Mafii na PS2 - faktycznie, wygląda to naprawdę cienko.
Uuu no nie zbyt ciekawa jest ta wersja :-/ Jedyne co mi się spodobało to niektóre tekstury budynków w mieście . Chyba ze 2 lub 3 kamienice. Reszta to rozmazana kaszanka :-) Ale najbardziej odrażające są te "kręcące się bronie" które upuszczą przeciwnicy. No to jest koszmarne, najfajniej jak broni leży swobodnie tak jak w Mafii na PC czy Mafii 2 bądź GTA IV . Jednak PC-towa wersja lepsza ale pewnie też było by ciekawie zagrać w Mafię na PS2 :))
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Jak miałem zepsutego laptopa to przeszedłem caluśką Mafie na PS2-i powiem tak:
Do połowy gry ciągle byłem załamany jakością gry (a zwłaszcza ładowaniem się między jedną a drugą częścią miasta),później mi trochę przeszło, ale najpotężniejszym ciosem była misja chwila relaksu-tak to zrobili że śledzimy ciężarówke bez Pauliego,a port-TRAGEDIAAAAA!!! :shock: :shock: Liczbę robotników można policzyć na palcach jednej ręki,nie ma mowy oznajdującej sie tam w wersjach PC-towych lokomotywie,autach.
Ale jak ktoś na długi czas jest pozbawiony możliwośći gry na pc to od bidy można zagrać w wersje na "plejke". :idea:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ja pamiętam jak miałem kiedyś wersje na ps2 i nie potrafiłem wytrzymać tego że prawie wszystko jest tam gorsze niż na pc , to co najbardziej mnie zabolało to był brak Jazdy extremalnej ,lecz w 20 % rekompensowała to opcja wyścigów w której przeszedłem je wszystkie.Jednak moim zdaniem o wiele lepiej na ps2 prezentowały się modele zniszczeń pojazdów. Poza tym odnośnie scenek zauważyliście , że dźwięki broni są w nich inne ? :-?
A dodam że w misji "Robota na boku" gdy mamy jechać pociągiem na wysłuchanie planu to jest sama scenka jak Tom i Paulie gadają sobie w drodze do pociągu.O ile mnie pamięć nie zawodzi to w spisie punktów kontrolnych w Mafii na ps2 jest 21 misji.
Obrazek
Tak, tylko te zniszczenia byłby BAAARDZO przesadzone-jeden strzał z małego pizdryka (Colt detectvie special) i juz wylatywały drzwi.A parę strzałów więcej-BUUUUMMMMMM :-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron